Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Kamery IP

Kamery IP 

Zestaw do monitoringu domu i posesji 

W tej kategorii znajdziesz zaawansowane i łatwe w obsłudze kamery IP, które zapewniają Ci kompleksowy podgląd na mieszkanie, ogród lub parking. W kompaktowym sprzęcie otrzymasz wysokie parametry — rozdzielczość Full HD, kompresję danych H.264 czy funkcję trybu nocnego, a więc dokładny obraz i jakościowe nagrania w każdą pogodę, dzień i noc. Dane przechowasz w chmurze, na karcie microSD lub dysku zewnętrznym o pojemności nawet do 6 TB (po podpięciu do rejestratora). Sprawdź ich możliwości!   

Podążaj za obiektem z kamerą do monitoringu Overmax

Nasze urządzenia wyposażone są w specjalny sensor, który wykrywa poruszające się obiekty. Otrzymasz powiadomienie o każdej takiej sytuacji, abyś mógł sprawdzić, czy dzieje się coś niepokojącego. Dzięki funkcji Auto Tracking kamera automatycznie podąża za poruszającym się obiektem, a Ty możesz śledzić widok z niej na swoim smartfonie, dzięki aplikacji Overmax Control.   

Wygodne kamery IP z aplikacją

Właściciele zwierząt i rodzice docenią funkcję niani elektronicznej – kamera powiadomi Cię o wykryciu dźwięku, umożliwiając szybką reakcję na płacz dziecka czy zaniepokojenie Twojego pupila. Funkcja dwukierunkowej komunikacji pozwala na rozmowę na odległość. Dzięki łączności Wi-Fi i obsłudze przez aplikację możesz sterować kamerą i podglądać, co dzieje się w Twoim mieszkaniu z dowolnego miejsca na świecie. Zadbaj o swój komfort, jaki daje poczucie bezpieczeństwa z kamerami Overmax!