Overmax Camspot 3.6 – wewnętrzna kamera IP

129,99 zł
Brutto
  • Darmowa aplikacja Overmax Control
  • Obrotowa kamera IP
  • Wysoka rozdzielczość nagrań Full HD

  • Visa
  • MasterCard
BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚC
OBROTOWA KAMERA IP
WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ NAGRAŃ FULL HD

Bezprzewodowa Łączność

Obrotowa kamera IP

Wysoka rozdzielczość nagrań FULL HD

Kamera łączy się ze smartfonem, komputerem lub tabletem poprzez darmową aplikację Overmax Control za pomocą sieci Wi-Fi.

Kamera obraca się w zakresie 355° w poziomie i 120° w pionie, sprawiając, że nic nie umknie Twojej uwadze.

Rozdzielczość 1080p pozwala na rozpoznanie ważnych detali, tj. rysy twarzy, znaki szczególne na ubraniu czy numery rejestracyjne.

Overmax Camspot 3.6 – i wszystko pod kontrolą

Wybierasz kamerę do monitoringu domu lub biura? Zatem potrzebujesz:


  • wysokiej jakości obrazu – najlepiej Full HD
  • funkcji obracania kamery – 355° w poziomie i 120° w pionie powinno wystarczyć

W ten sposób za pomocą jednego, niewielkiego urządzenia uzyskasz doskonały podgląd na całe pomieszczenie. Taka kamera, świetnie wpasowana we wnętrze, niezauważona czuwa nad bezpieczeństwem. Dzięki darmowej aplikacji Overmax Control masz podgląd na widok z kamery w dowolnym miejscu na świecie. Tego oczekujesz? Poznaj kamerę IP Overmax Camspot 3.6, a otrzymasz znacznie więcej.

camspot 3.6
camspot 3.6

Obraz w wysokiej rozdzielczości w dzień i noc

Dzięki wbudowanym diodom IR i zastosowaniu filtra IR Cut, kamera IP Overmax Camspot 3.6 rejestruje nagrania także w ciemności (zasięg do 10 metrów). Tryb zmienia się automatycznie, gdy pomieszczenie nie jest odpowiednio doświetlone. W ten sposób otrzymujesz wyraźny, czarno-biały obraz. Jeśli jesteś rodzicem, kamera sprawdzi się jako niania elektroniczna. Zapewni Ci nie tylko stały podgląd na dziecko, ale pozwoli także na komunikację z nim w dwie strony. Nie tylko usłyszysz płacz malucha – możesz też od razu mu odpowiedzieć i uspokoić je swoim głosem.

Obracana kamera Overmax Camspot 3.6 z detekcją ruchu

Wbudowany sensor automatycznie wykrywa ruch i wysyła powiadomienie poprzez aplikację. W tym momencie możesz uruchomić podgląd na smartfonie, aby zobaczyć, czy w Twoim domu lub biurze dzieje się coś niepokojącego. Co więcej, dzięki funkcji Auto Tracking kamera Overmax Camspot 3.6 automatycznie podąża za poruszającym się obiektem.

camspot 3.6
camspot 3.6

Zapisz nagrania video

Kamera do monitoringu Overmax Camspot 3.6 posiada wejście na kartę microSD (do 128 GB). Może w ten sposób automatycznie zapisywać nagrania na karcie. Dzięki wysokiej kompresji wideo (H.264) uzyskasz maksymalną jakość przy dużej oszczędności miejsca. Dane możesz także przechowywać w chmurze, aby w każdej chwili mieć do nich dostęp. Zapis jest szyfrowany, dając Ci gwarancję bezpieczeństwa.

Wygodna obsługa przez aplikację

Przejdźmy do konfiguracji! Aby uzyskać podgląd z kamery Overmax Camspot 3.6, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację Overmax Control, a następnie zeskanować kod QR. Od teraz możesz zarządzać pracą urządzenia, a jeśli posiadasz ich więcej — uzyskujesz dostęp do kilku jednocześnie. W ten sposób możesz tworzyć własne zestawy do monitoringu, zgodnie z Twoimi potrzebami. Osoby, które korzystają z innych urządzeń smart, mogą obsługiwać wszystkie poprzez jedną aplikację – Smart Life lub Tuya Smart.

camspot 3.6

Instrukcja konfiguracji

Zobacz jak w kilku prostych krokach skonfigurować i przygotować do działania kamerę Camspot 3.6

Overmax
OV-CAMSPOT 3.6

Specyficzne kody

Overmax Camspot 3.6 –...

129,99 zł