Wymiana i zwroty

Chcesz zwrócić towar?

To nie problem! Wszystkie nieużywane produkty zakupione w sklepie internetowym overmax mogą być do nas bezpłatnie odesłane w ciągu 30 dni. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków.

Krok 1: Zgłoś chęć zwrotu

Towar zakupiony online możesz zwrócić w ciągu 30 dni, licząc od dnia dostarczenia zakupu, bez podawania przyczyny.

Opcjonalnie aby pomóc nam w identyfikacji zamówienia: Wypełnij formularz zwrotu, wybierając produkty, które zamierzasz oddać i podaj powód zwrotu. (nie jest to wymagane)

Pobierz formularz zwrotu

Krok 2: Zapakuj przesyłkę i dołącz dowód zakupu

Aby przyspieszyć realizację zwrotu włóż produkt do opakowania wraz z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu. Szczelnie zamknij i odpowiednio zabezpiecz paczkę.

Nie uzależniamy przyjęcia zwrotu od oryginalnego opakowania, dostarczenia formularza bądź dowodu zakupu, jest to tylko element pomagający w identyfikacji i przyspieszający procedurę zwrotu.

Krok 3: Wyślij do nas zwrot na swój koszt

Kliknji zamów kuriera, wypełnij zlecenie i wydrukuj list przewozowy. Naklej etykietę z kodem kreskowym zakrywając jednocześnie starą etykietę. Pamiętaj, że brak wydruku etykiety może skutkować nieodebraniem paczki przez kuriera.

Zamów kuriera

To już wszystko!

Twoje środki zostaną zwrócone.

Zwrot środków otrzymasz w tej samej formie, w której nastąpiła płatność, po potwierdzeniu odbioru korekty dokumentu sprzedaży. Korektę dokumentu sprzedaży wysyłamy drogą mailową oraz w postaci sms na numer telefonu podany w zamówieniu z linkiem prowadzącym bezpośrednio do korekty. Kliknięcie linku lub odpowiedź na mail oznacza potwierdzenie otrzymania korekty. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania przez nas paczki.

Zwiń

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami: