Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Alkomaty

Alkomaty

Niezbędnik każdego kierowcy

Kompaktowe i dokładne — alkomaty Overmax to praktyczne urządzenia, które pozwolą Ci szybko ocenić, czy możesz prowadzić auto. Prosty pomiar rozwieje wszelkie wątpliwości. Do wyboru masz modele półprzewodnikowe lub elektrochemiczne. Te drugie wzorowane są na profesjonalnym sprzęcie, używanym przez policję. Charakteryzują się dużą dokładnością i szerokim zakresem pomiaru. Skorzystaj z nich w trosce o bezpieczeństwo – Twoje i Twoich bliskich!  

Łatwa obsługa alkomatów Overmax

Zaletą naszych urządzeń jest intuicyjny panel z wyświetlaczem LCD. Pomiar zajmuje zaledwie 5 sekund. Po tym czasie otrzymasz wynik, a podświetlenie w kolorze zielonym będzie czytelnym sygnałem do tego, że możesz jechać. Powiadomienia dźwiękowe poinformują Cię o gotowości sprzętu, niskim stanie baterii czy przekroczeniu dopuszczalnego poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Łatwo i precyzyjnie!   

Darmowa kalibracja

Kupując alkomat Overmax, otrzymujesz dwuletnią gwarancję, w ramach której bezpłatnie skalibrujemy twoje urządzenie, a w przypadku modeli elektrochemicznych — wymienimy sensor. W ten sposób otrzymasz zawsze jest rzetelny i dokładny wynik testu. Nie ryzykuj i bądź pewnym kierowcą na drodze!