Overmax AD-02 – alkomat półprzewodnikowy

99,99 zł
Brutto
  • Kompaktowe rozmiary
  • Szybki i dokładny wynik
  • Etui w zestawie

  • Visa
  • MasterCard
KOMPAKTOWE ROZMIARY
SZYBKI I DOKŁADNY WYNIK
WYŚWIETLACZ W DWÓCH KOLORACH

Kompaktowe rozmiary

Szybki i dokładny wynik

Wyświetlacz w dwóch kolorach

Niewielki alkomat w praktycznym etui z łatwością zmieści się w samochodowym schowku.

30 sekund – tylko tyle zajmuje przygotowanie urządzenia do pomiaru, a już po 5 sekundach otrzymasz wynik z dokładnością do 0,08‰.

Czytelny wyświetlacz LCD z dwoma kolorami podświetlenia zapewnia wygodne użytkowanie niezależnie od pory dnia.

Praktyczny alkomat Overmax AD-02 dla każdego kierowcy

Jaki alkomat wybrać? Szybki i dokładny! Overmax AD-02 to kompaktowe urządzenie do rzetelnego pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Intuicyjny panel i czytelny ekran, podświetlany w dwóch kolorach, sprawią, że szybko otrzymasz wynik i z łatwością ocenisz, czy powinieneś siadać za kierownicą. Każdy inaczej reaguje na alkohol, dlatego zawsze warto mieć alkomat pod ręką, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02
Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02

Precyzyjny wynik

Twój alkomat skalibrujemy i sprawdzimy przed wysyłką, gwarantując rzetelny pomiar. Szeroki zakres pomiarowy — od 0,00 do 1,50‰, pozwala uzyskać wynik, któremu można zaufać — z dokładnością do 0,08‰. Co więcej, alkomat Overmax AD-02 wyposażony jest w sygnał dźwiękowy, który powiadomi Cię o nieudanej próbie (błąd pomiaru) lub przekroczeniu dopuszczalnego progu zawartości alkoholu.

Czytelne komunikaty i darmowa kalibracja

Dwa kolory wyświetlacza – czerwony i zielony podpowiedzą Ci, czy możesz prowadzić auto. Dodatkowo wskaźnik gotowości i powiadomienia dźwiękowe ułatwią wykonanie pomiaru. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia kalibracja urządzenia, dlatego jako producent oferujemy aż 4 darmowe kalibracje w ciągu 2 lat.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02
Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02

Wygodne etui do alkomatu Overmax AD-02

W zestawie otrzymasz 2 ustniki i praktyczny pokrowiec, który zabezpieczy urządzenie w czasie transportu. Specjalne kieszonki wewnątrz sprawią, że wszystkie akcesoria będą na swoim miejscu. Lekki i praktyczny alkomat zasilany jest dwiema bateriami AAA.

Overmax
OV-AD-02

Specyficzne kody

Overmax AD-02 – alkomat...

99,99 zł