Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Samochody RC

Samochody RC

Ekscytujące rajdy z samochodami RC Overmax

Prędkość, emocje, nagłe zwroty akcji — szukasz nowych pomysłów na rozrywkę? Sięgnij po auta RC marki Overmax! Do wyboru masz modele w różnych rozmiarach – rajdowe giganty w skali 1:10 albo zestawy mniejszych pojazdów, doskonałe dla amatorów wyścigów w domu. Zdalnie sterowane samochody terenowe czy ścigacze w sportowym stylu? Wybierz swój ulubiony model!

Postaw na profesjonalne rozwiązania w przystępnej cenie!

Aby rozrywka na świeżym powietrzu była w pełni udana, warto wybrać pojazd z zasięgiem do 100 metrów, wytrzymałą obudową, napędem na cztery koła i niezależnym układem zawieszenia. Takie modele znajdziesz w ofercie Overmax! Z nimi pokonasz każdą, nawet bardziej wymagającą trasę. Wytrzymała bateria lub zestaw z dwoma akumulatorami wydłużą czas ekscytującej zabawy.

Auta RC Overmax – kto może nimi sterować?

Wśród zdalnie sterowanych samochodów Overmax znajdziesz modele dla młodszych i starszych operatorów – od 5, 8 lub 14. roku życia. Przygodę na torze zacznij od niższej prędkości – 10 lub 20 km/h! Dla starszych i bardziej doświadczonych rajdowców przeznaczone są większe i szybsze konstrukcje, które od razu po starcie rozpędzają się nawet do 50 km/h. Sprawdź je w akcji!