Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Overmax X-Hooligan — samochód RC

Ocena:
100% of 100
599,99 PLN
  • Skala 1:10
  • Silnik szczotkowy 540 High Speed
  • Prędkość do 50 km/h
Skala 1:10
Zasięg do 100 metrów
Prędkość do 50 km/h

Skala 1:10

Zasięg do 100 metrów

Prędkość do 50 km/h

Duży, wyczynowy samochód RC zapewnia ekstremalne wrażenia i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Pozwoli Ci wziąć udział w ekstremalnych rajdach terenowych.

Osiągniesz ją od razu po starcie, zyskując przewagę nad rywalami.

Czas na profesjonalny rajd terenowy z Overmax X-Hooligan

Gotowy na dużą dawkę wrażeń? Trzymaj się mocno, bo wraz z nadejściem Overmax X-Hooligan skończyły się niewinne przejażdżki! To prawdziwy profesjonalista wśród samochodów RC o dużej i solidnej konstrukcji. Auto jest niezawodne i szybkie, a trymery zastosowane w kontrolerze umożliwiają nagłe zwroty akcji. Dwie baterie w zestawie (każda o pojemności 1800 mAh) sprawiają, że rozrywka na najwyższym poziomie może trwać nawet do 40 minut. Dowiedz się o nim więcej!

Overmax X-Hooligan — samochód RC

Mocny silnik i napęd na cztery koła

Samochód RC Overmax X-Hooligan błyskawicznie rusza z miejsca i świetnie trzyma się drogi, pokonując zaawansowane przeszkody. Niestraszne mu są niemal pionowe podjazdy czy nagłe zmiany nawierzchni. Wypróbuj go w trudnych warunkach – na piasku i błocie, a będziesz pod wrażeniem tego, co potrafi! Silnik szczotkowy z radiatorem sprawia, że samochód RC płynnie reaguje na manewry i szybko się rozpędza, przy niskim zużyciu energii. Odpowiednie zabezpieczenia sprawiają, że nie przegrzewa się i nie traci mocy podczas wyścigu.

Wyczynowe zawieszenie Overmax X-Hooligan

Auto posiada niezależne, sprężynowo-olejowe zawieszenie i metalowe zabezpieczenie podwozia. Taka konstrukcja gwarantuje udane przejazdy w każdym terenie. Co więcej, zawieszenie możesz regulować, ustawiając amortyzację i wysokość karoserii. Duże, bieżnikowane opony o średnicy 10 cm osiągają to, co wydaje się niemożliwe, jak skoki czy wspinanie się pod kątem 45°.

Overmax X-Hooligan — samochód RC
Overmax X-Hooligan — samochód RC

Lekka i wytrzymała obudowa

Pyłoszczelna konstrukcja gwarantuje żywotność silnika nawet po wielokrotnych rajdach w terenie. Z Overmax X-Hooligan bez problemu pokonasz błotniste kałuże, jednak nie próbuj jazdy w wodzie – zdecydowanie lepiej czuje się na drodze. Solidne i giętkie materiały chronią auto przed uszkodzeniem podczas zderzenia lub upadku.

Ty kontrolujesz sytuację!

Wygodny i precyzyjny kontroler pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje Overmax X-Hooligan. Dzięki zastosowaniu trymerów autem mogą sterować osoby o różnym doświadczeniu i umiejętnościach. Za ich pomocą dostosujesz prędkość, poziom mocy i skrętu. Ułatwią także swobodną zmianę ręki. Efektowne oświetlenie LED sprawi, że samochód będzie doskonale widoczny o zmierzchu czy w pochmurny dzień.

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-HOOLIGAN
Zasięg100 m
Prędkość maksymalna50 km/h
Napęd4x4
OponyElastyczne ze specjalnym bieżnikiem
Akumulator1800 mAh
Czas pracy bateriiDo 40 minut
Skala1:10
Zasilanie pilota3x baterie AA
Wyposażenieprzewód do ładowania,
pilot,
2 x akumulator,
instrukcja,
karta gwarancyjna,
zestaw narzędzi
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Overmax X-Hooligan — samochód RC
Twoja ocena