Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Smart & Safe

SMART&SAFE

Inteligentny dom — postaw na urządzenia, które nie zawodzą!

 

Wygodny, a zarazem funkcjonalny dom, który wsłuchuje się w potrzeby mieszkańców — dzięki naszym smart rozwiązaniom to możliwe! Stworzyliśmy propozycje, które podpowiadają jak zaprojektować inteligentny dom, aby wszystkim żyło się lepiej. Nowoczesne technologie są podstawą urządzeń typu smart. Są one podłączone do wspólnej sieci, dzięki czemu można je swobodnie kontrolować i monitorować przez 24 godziny. Kategoria Smart&Safe skupia idealne produkty dla tych, którym marzy się inteligentny dom, tj. kamery IP, listwy zasilające i gniazdka typu smart plug.

Zdalnie sterowany monitoring, bo dla nas bezpieczeństwo to podstawa!

Praktyczne kamery IP (zwane także systemami CCTV) pozwalają na zdalną obserwację posesji lub pomieszczenia. Dlaczego warto je mieć? Są one inteligentnym zabezpieczeniem domu, a także mogą pełnić funkcję niani elektronicznej. Łączność Wi-Fi, detekcja ruchu czy wysyłanie powiadomień alarmowych — to tylko niektóre zalety, jakimi wyróżniają się nasze produkty typu smart. Według nas kamera do monitoringu to dziś niezbędne urządzenie, które pomaga zadbać o bezpieczeństwo mieszkania, miejsca pracy lub jakiejkolwiek przestrzeni, w której mogą pojawić się nieproszeni goście.

Inteligentne gniazdka — podwójna korzyść

Nie raz zdarzyło Ci się wracać do domu, aby sprawdzić, czy wyłączyłeś żelazko lubi inne urządzenie elektryczne? Mamy na to sposób! Listwy i gniazdka typu smart plug to zdalnie sterowane włączniki sprzętów, które są podstawą inteligentnego domu! Umożliwiają także kontrolę przepływu energii i zużycia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz zaoszczędzić poprzez ergonomiczne korzystanie z prądu — to naprawdę łatwe!