Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Inteligentne gniazdka

Inteligentne gniazdka

Inteligentny dom dla każdego

Po co jest smart gniazdko? Służy do świadomego korzystania z energii elektrycznej, nad której przepływem możesz mieć od teraz pełną kontrolę. Aplikacja mobilna Overmax Control umożliwia zdalne monitorowanie zużycia prądu. Dzięki niej zminimalizujesz miesięczne opłaty. To naprawdę proste! Inteligentne gniazdko z pomiarem energii ułatwi Ci sprawne zarządzanie całym domem z każdego miejsca.

Wiele gniazd i wejścia USB — oto smart listwa

Potrzebujesz zasilania na kilka wejść? Overmax Flow Multi Control to rozwiązanie, którego szukasz. Listwa zasilająca z 4 gniazdami i 3 portami USB doskonale sprawdza się jako źródło energii dla różnego rodzaju sprzętów, tj. akwarium, lokówka, żelazko czy małe AGD, a także wiele innych urządzeń elektrycznych, które włączysz i wyłączysz za pomocą smartfona.

Nowoczesne rozwiązania w zasięgu ręki i… głosu!

Współpraca z Google Home i Amazon Alexa umożliwiają sterowanie sprzętami typu smart za pomocą głosu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy mają napięty harmonogram i lubią komfortowe funkcjonalności we własnym domu lub biurze. Wydaj komendę i włącz lub wyłącz światło głosem!