Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Drony

Drony

Profesjonalne ujęcia z lotu ptaka – dostępne dla każdego

Dla osób mniej i bardziej doświadczonych – dla wszystkich, którzy po prostu chcą spróbować podniebnych lotów dronami! Marka Overmax po raz kolejny przychodzi z rozwiązaniami łatwymi w obsłudze i przystępnymi cenowo. Kompaktowe bezzałogowe statki powietrzne zabierzesz ze sobą wszędzie, a nowoczesny, bezszczotkowy silnik i profesjonalna kamera zapewnią Ci płynny lot i zdjęcia w doskonałej jakości. Urządzeniami może sterować każdy powyżej 14. roku życia – wystarczy rejestracja na stronie ULC (Urzędu Lotnictwa Cywilnego) i zdanie testu online. Gotowy na przygodę?

Poznaj drony z kamerą 4K

To świetna rozrywka dla amatorów, ale także przydatne narzędzie do tworzenia niesamowitych nagrań i zdjęć z przestworzy. Dzięki zastosowaniu kamery 4K otrzymasz materiały w wysokiej rozdzielczości — 4 razy większej od Full HD. Skorzystaj z funkcji FPV (First Person View), a zobaczysz widok z góry na swoim smartfonie w czasie rzeczywistym.

Zaawansowana technologia

To nie wszystko! Wbudowany GPS pozwoli Ci określać trasę lotu drona, a czytelny wyświetlacz wskażę jego lokalizację. Do dyspozycji masz wiele trybów pracy. Sprawdź wszystkie i wybierz ustawienie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom! “Follow me” sprawi, że dron będzie poruszał się za Tobą z kamerą ustawiona w Twoją stronę. Może także krążyć wokół wyznaczonego punktu lub po określonym obszarze. Ergonomiczny panel do sterowania i praktyczna aplikacja pomogą Ci wykorzystać wszystkie jego możliwości. W ten sposób każdy Twój podniebny lot zawsze będzie udany.