Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold — dron

Ocena:
100% of 100
879,99 PLN
  • Poniżej 250 gramów – kategoria C0
  • Prędkość lotu do 40 km/h
  • Obracana zdalnie kamera 4K
Duży zasięg – do 600 m
Prędkość lotu do 40 km/h
Obracana zdalnie kamera 4K

Duży zasięg – do 600 m

Prędkość lotu do 40 km/h

Obracana zdalnie kamera 4K

Dronem możesz latać nawet przez 22 minuty na odległość do 600 metrów.

Szybko wzbije się w powietrze i dotrze do celu.

Możesz nią obracać w zakresie 90°, uzyskując dokładnie taki kadr, jakiego oczekujesz.

Szybki dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold do zdjęć i relacji wideo

Zdjęcia i nagrania z lotu ptaka robią wrażenie. Zatem, jeśli myślisz o tym, żeby spróbować, to podpowiadamy, że warto! Nie musisz mieć doświadczenia w lataniu dronami, aby korzystać z profesjonalnych rozwiązań, które zamknęliśmy w niewielkim i lekkim urządzeniu (całość waży tylko 245 g). Poznaj Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold! Co otrzymasz? Najważniejsze to silniki bezszczotkowe (bardziej wydajne od tradycyjnych) i kamera 4K z zoomem optycznym. Dzięki niej zrobisz spektakularne ujęcia i wyjątkowe materiały wideo. Ponadto, nadajnik z ekranem i dużym zasięgiem zapewni Ci stabilny kontakt z dronem nawet do 600 metrów. Wytrzymała bateria pozwoli na 22 minuty świetnej zabawy.

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold
Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold

Poznaj jego funkcje!

  • Follow me - w tym ustawieniu dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold będzie automatyczne podążał za Tobą z kamerą ustawioną w Twoją stronę. Świetny tryb do tworzenia krótkich relacji sportowych!
  • Tap to fly -wyznaczasz punkty na mapie, do których dron uda się automatycznie, rejestrując trasę lotu. Sprawdź, co kryje się w miejscu, do którego nie możesz dotrzeć!
  • Point of interest - dron krąży wokół jednego punktu w wyznaczonej przez Ciebie odległości. W ten sposób utrzymasz stały kadr.
  • GEO fence - określasz obszar na mapie, po którym Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold będzie się poruszał, nie przekraczając wyznaczonych granic. Ty decydujesz, jak to wykorzystasz!

Zobacz więcej, doświadczaj bardziej!

Obraz z kamery (do 300 m) w czasie rzeczywistym otrzymasz dzięki funkcji FPV (First Person View). W ten sposób poczujesz się tak, jakbyś to Ty latał. To niesamowite doświadczenie jest możliwe dzięki łączności Wi-Fi (szybkie pasmo 5G) i aplikacji M RC PRO. Jeśli chcesz zmienić perspektywę, możesz zdalnie ustawić kąt kamery lub przybliżyć widok (zoom optyczny). Dzięki zoptymalizowanej funkcji przepływu optycznego i oświetleniu LED dron sprawdzi się także w dużych pomieszczeniach i na niskich wysokościach.

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold
Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold

Wygodna obsługa

Z pewnością docenisz wytrzymałą obudowę i intuicyjny panel sterowania – ergonomiczny kontroler i czytelny panel z wyświetlaczem. Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold posiada udogodnienia, które zwiększają stabilność ujęć – funkcję automatycznego utrzymania wysokości czy specjalne gumy, które niwelują drgania. Tryb Headless ułatwia sterowanie dronem w złej widoczności – urządzenie porusza się tam, gdzie wskaże operator bez względu na swoją pozycję. A gdy uda się za daleko, jednym przyciskiem BACK HOME zawrócisz do ostatniej, znanej pozycji. Funkcja automatycznego lądowania dba o bezpieczny powrót na ziemię.

Wytrzymała obudowa i zabezpieczenia

Nie musisz obawiać się o bezpieczny powrót. Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold:

  • automatycznie wróci do miejsca startu – gdy straci zasięg lub przy niskim stanie baterii (w dronie lub kontrolerze);
  • automatyczne zatrzyma się i bezpiecznie wyląduje – w przypadku utraty zasięgu GPS.
Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold

Inteligentna bateria wskaże Ci poziom naładowania, ułatwiając planowanie lotu. Praktyczny case – walizka do transportu ułatwi Ci przechowywanie i podróżowanie z dronem. Dzięki wejściu na kartę microSD możesz zapisać nagranie lub zdjęcia bez utraty jakości. Jako że dron jest bezzałogowym statkiem powietrznym obowiązują Cię przepisy prawa lotniczego. Zapoznaj się z nimi i zarejestruj się na stronie: www.drony.ulc.gov.pl. Aby sterować dronem wymagane jest zdanie testu online.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-BEE DRONE 9.5 FOLD
Zasięg lotu600 metrów (300m FPV)
Czas lotudo 22 min
Wbudowana bateriaTak
Pojemność baterii1820mAh 7,6V Li-Po
Silnikibezszczotkowe
Ilość śmigieł4 (8 w zestawie)
Automatyczna kalibracjaTak
Żyroskop6 - osiowy
AkcelerometrTak
Wbudowany GPSTak
Alarm utraty zasięguTak
Alarm słabej bateriiTak
Dostępne funkcjeFollow me
Tap to fly
Point of Interest
Headless Mode
Back Home
Utrzymywanie wysokości
Autostart i lądowanie
Kalibracja pilotaTak
Jakość nagrywania4K
Średnica23 cm
Waga produktu245g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold — dron
Twoja ocena