Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Głośniki przenośne

GŁOŚNIKI PRZENOŚNE

Niezawodne głośniki przenośne

Dobre nagłośnienie to podstawa, dlatego stworzyliśmy produkty, dzięki którym zarówno kino domowe, jak i projekcja w plenerze będą doskonale słyszalne. Wysoka jakość dźwięku i możliwość ustawień zgodnych z aktualnymi potrzebami to największe zalety naszych bezprzewodowych głośników przenośnych. Soundbeat to seria, która jest doskonałym uzupełnieniem projektorów multimedialnych, ale nie tylko. Ich uniwersalne zastosowanie nie zna granic!

Dźwięk, który tworzy klimat

Co powiesz na kompaktowe rozwiązanie, które zabierzesz ze sobą wszędzie? I to bez nieustannie plączących się kabli! Na plażę, do parku, na wakacje ze znajomymi czy przyjęcie w ogrodzie u przyjaciół! Głośniki z łącznością Wi-Fi umożliwiają odtwarzanie ulubionej muzyki bezpośrednio ze smartfonu, tabletu czy laptopa. Jeśli jednak masz ochotę na jedną, specjalną playlistę, skorzystaj z wejścia na kartę pamięci micro SD lub portu USB i ciesz się rytmami, które lubisz!

Imprezo, trwaj… czyli karaoke czas zacząć!

Nasz przenośny głośnik z funkcją karaoke rozgrzeje nastroje do czerwoności, dzięki czemu cała impreza będzie niezapomniana. O poranku możesz skorzystać z funkcji tradycyjnego radia FM i przywitać kolejny dzień z ulubioną stacją!