Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Projektory

PROJEKTORY

Jaki projektor do domu wybrać?

Jeśli wciąż się zastanawiasz, jak podnieść komfort wspólnych seansów — postaw na projektor LED! To urządzenie, które sprawdzi się podczas aranżowania prywatnej sali kinowej w domu, prezentacji biznesowych czy wykładów uniwersyteckich. Najlepsze projektory multimedialne pozwalają na wyświetlanie wyraźnego obrazu Full HD na dużej przestrzeni. Przemyślana konstrukcja lampy LED sprawia, że żywotność rzutników marki Overmax to nawet 50 000 godzin — bez utraty parametrów. Co więcej, dobry projektor posiada port USB, co pozwala na odtwarzanie plików bezpośrednio z pendrive’a. Nasze rzutniki wyposażone są w aplikacje, obsługujące YouTube, Netflix czy VOD.

Cena, która nie odstrasza!

Rzutniki pozwalają podnieść komfort oglądania filmów na dużym ekranie, prowadzenia prezentacji czy przeżywania ważnych wydarzeń sportowych. Rozwój technologii pozwala nam na zaoferowanie korzystnej ceny projektorów z dobrymi parametrami. Są one praktyczne niemal w każdej przestrzeni. Rzutnik warto wykorzystać jako alternatywę dla telewizora lub monitora. To zdecydowanie większy ekran, który nie zajmie wiele miejsca!

Dodatki, które poprawią Twój komfort

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne akcesoria, dzięki którym sprzęty możesz mocować na ścianie lub przy suficie — wszystko zależy od Ciebie! Stabilny uchwyt świetnie spisuje się w każdych warunkach. Z kolei ekran do projektora jeszcze lepiej przedstawi wysoką jakość obrazu, pozwalając Ci dostrzec każdy detal.