Overmax Multipic 3.5 - projektor LED

549,99 zł
Brutto
  • Obraz do 150” w rozdzielczości HD
  • Bezprzewodowa łączność Wi-Fi
  • Żywotność lampy — 50 000 godzin

  • Visa
  • MasterCard
Obraz do 150” w rozdzielczości HD
Bezprzewodowa łączność Wi-Fi
Wbudowana aplikacja YouTube

Obraz do 150” w rozdzielczości HD

Bezprzewodowa łączność Wi-Fi

Wbudowana aplikacja YouTube

Zapewnia bardzo dobrą jakość projekcji, dzięki której we własnym domu poczujesz się jak w prawdziwym kinie!

Umożliwia wygodną i swobodną emisję sygnału bezpośrednio z urządzenia. A to wszystko bez użycia kabli!

Pozwala na bezpośrednie odtwarzanie filmów, nagrań i dźwięków z projektora!

Postaw na niezapomnianą rozrywkę w swoim domu i sprawdź możliwości nowoczesnego projektora Overmax Multipic 3.5!

Mamy sposób na to, by oglądanie filmów było jeszcze przyjemniejsze. Overmax Multipic 3.5 to projektor multimedialny, który wysyła obraz bezpośrednio z urządzenia, np. smartfonu, tabletu, laptopa lub PC. Jest to zasługa bezprzewodowej łączności Wi-Fi. Rzutnik do domu to doskonała alternatywa dla klasycznego telewizora. Dzięki niej zyskasz zdecydowanie większy obraz, a kompaktowe urządzenie zajmie Ci niewiele miejsca. Dodatkowo dzięki wbudowanej aplikacji YouTube streamujesz obraz bezpośrednio z platformy. Projektor LED umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku poprzez aplikację Miracast i AirPlay z dowolnego urządzenia (Windows, Android, iOS). Oglądanie na dużym ekranie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Overmax Multipic 3.5 - projektor LED
Overmax Multipic 3.5 - projektor LED

Projektor LED Overmax Multipic 3.5 - zobacz, gdzie możesz go wykorzystać i dlaczego warto go w ogóle mieć

Sama wielkość obrazu (do 150”) jest imponująca, co zachęca do oglądania! Jednak rzutnik do domu Overmax Multipic 3.5 możesz wykorzystać także w biurze lub na uczelni. Wtedy masz pewność, że każdy na sali dobrze widzi to, co wyświetlasz. 3-soczewkowy szklany obiektyw wyświetla wyrazisty obraz, doskonale odwzorowując naturalne kolory (rozdzielczość natywna HD 720p). Ręczna regulacja trapezowa Keystone pozwoli Ci ustawić projekcję w kształcie równego prostokąta. Przy czym projektor nie musi być ustawiony idealnie pod kątem prostym do ściany lub ekranu. Nie zapominaj też o szczegółach, które ujrzysz dzięki kontrastowi na poziomie 1500:1. Proporcje możesz ustawić zgodnie z potrzebami (w stosunku 16:9 lub 4:3) i obrócić ją o 180°. Dzięki temu projektor możesz ustawić na stole, blacie, półce lub zamontować pod sufitem!

Wydajna lampa LED — może pracować nieprzerwanie przez lata

Długa żywotność lampy (50 000 godzin = ponad 5 lat) i jasność o wartości 2200 lumenów to satysfakcjonujące parametry. Taki rzutnik spokojnie wystarczy na lata. Zasłoń okna roletą lub zasłoną i poczuj się jak w kinie! Głośnik z subwooferem sprawi, że słysząc wyraźne dźwięki basowe, poczujecie się jak w prawdziwym kinie! Możesz wyeksponować głos lektora, muzykę lub odgłosy podczas wydarzeń. Cichy i skuteczny system chłodzenia zapobiega przegrzaniu projektora Overmax Multipic 3.5. Jest to gwarancja użyteczności i komfortu pracy oraz oglądania ulubionych seansów.

Overmax Multipic 3.5 - projektor LED
Overmax Multipic 3.5 - projektor LED

Zdalna obsługa i sposoby montażu rzutnika Overmax Multipic 3.5

Sterowanie za pomocą pilota ułatwia obsługę rzutnika. Kompaktowy i lekki projektor multimedialny możesz zabrać ze sobą wszędzie — na domówkę u przyjaciół lub plenerowy wyjazd. Różne gniazda wejściowe (2 x HDMI, USB, VIDEO, AUDIO OUT, VGA, IR) pozwolą Ci na jeszcze więcej — do projektora Overmax Multipic 3.5 możesz niezależnie podłączyć komputer i konsolę jednocześnie. Nie zwlekaj i postaw na nasze wielofunkcyjne urządzenie, które łatwo zawiesisz pod sufitem lub ustawisz na statywie. Do zestawu dołączony jest przewód HDMI.

 

Overmax
OV-MULTIPIC 3.5

Specyficzne kody

Overmax Multipic 3.5 -...

549,99 zł