Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Projektor LED Overmax Multipic 2.4

Ocena:
100% of 100
499,00 PLN
  • Obraz 130 cali w rozdzielczości Full HD
  • Łączność Wi-Fi
  • Wbudowany YouTube
  • Głośnik Stereo
  • Aż 50 000 godzin żywotności lampy
  • Dwie proporcje obrazu: 16:9 lub 4:3
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Jeśli potrzebujesz rzutnika, który nie zawiedzie Cię podczas biznesowej prezentacji, wykładu naukowego lub seansu filmowego w domowym zaciszu, to projektor Multipic 2.4 sprawdzi się doskonale. Jest to uniwersalne narzędzie emitujące obraz o przekątnej nawet 130 cali. Jest on wyraźny, czytelny, o intensywnie nasyconych barwach. Obrazem możesz dowolnie manipulować, zmieniając proporcje, obracając go o 360 stopni czy przybliżając i oddalając.

Projektor na długie lata

Dokładna selekcja materiałów i doskonały system chłodzący zapewnia długą żywotność lampy projektora. Może ona służyć nawet 50 000 godzin bez utraty parametrów, gdyż została specjalnie zaprojektowana. To prawie 6 lat ciągłej, bezawaryjnej pracy. Ciche, wydajne chłodzenie zapobiega nagrzewaniu się podzespołów do wysokiej temperatury, co sprawia, że urządzenie działa wiele lat na pełnej wydajności.

Projektor LED Overmax Multipic 2,.4
Projektor LED Overmax Multipic 2.4

Możliwości połączenia z siecią Wi-Fi

Nowoczesny projektor Multipic 2.4 zapewnia bezprzewodową łączność przez Wi-Fi – może wyświetlać obraz z komputera, telefonu lub innych urządzeń mobilnych. Obsługuje on aplikację YouTube, zatem nie wymaga obecności żadnego urządzenia dodatkowego – możesz oglądać filmy bezpośrednio w aplikacji. Miracast oraz Air Play umożliwiają streaming obrazu z wybranego urządzenia na sygnał rzutnika.. Wystarczy jedynie połączyć projektor z siecią Wi-Fi.

Doskonałe parametry

Rzutnik Multipic 2.4 ma dopracowaną technikę oraz stworzony jest z zaawansowanych technologicznie materiałów. Sprawia to, że obraz jest zawsze czytelny, a barwy są perfekcyjnie odwzorowane. Wysoka rozdzielczość Full HD (1080p), doskonały kontrast (1500:1) oraz bardzo wysokie parametry jasności (1200 lumenów) znacznie polepszają komfort oglądania wyświetlanego obrazu nawet w słabszych warunkach oświetleniowych. Nie tracąc na jakości, projektor pozwala wyświetlać obrazy o przekątnej aż do 150 cali.

Projektor LED Overmax Multipic 2.4
Projektor LED Overmax Multipic 2.4

Centrum domowej rozrywki

Projektor posiada wiele gniazd, które podwyższają komfort rozrywki. Standardowe gniazdo USB oraz VGA a także dwa gniazda HDMI pozwalają na podłączenie dwóch niezależnych urządzeń (np. komputer i konsolę), co zapewnia jeszcze większe możliwości projektora. W łatwy sposób możesz przełączać między urządzeniami za pomocą pilota i zdecydować o źródle obrazu. Co więcej, Multipic 2.4 posiada wbudowany głośnik stereo, dzięki czemu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych głośników, czy kabli.

Prosty w obsłudze

Projektor jest niezwykle prosty w obsłudze. Korekcja trapezowa Keystone pozwala na swobodną zmianę ustawień obrazu. Równie łatwo możesz zmienić proporcje obrazu na 16:9 lub 4:3, czy obrócić go o 180 stopni. Menu urządzenia oraz instrukcja są w języku polskim, jednak w razie potrzeby, możesz wygodnie zmienić język oprogramowania w ustawieniach.

Projektor LED Overmax Multipic 3.5

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-MULTIPIC 2.4
Rozdzielczość800x480, wspiera 1280 x 720P/ Full HD 1920 x 1080P
Jasność1200 lm
Współczynnik kontrastu1500 : 1
Obiektyw3-soczewkowy szklany układ, ręczna korekcja ostrości
Proporcje obrazu16:9, 4:3
Rodzaj lampyLED 55W, żywotność 50 000h
Rozmiar obrazu40 - 130 cali
GniazdaHDMI1/ USB1/ AV/ STEREO / MINI JACK
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Projektor LED Overmax Multipic 2.4
Twoja ocena