• Brak na stanie

Overmax Multipic 4.1 - projektor LED

1 099,99 zł
Brutto
  • Obraz 200” w rozdzielczości Full HD
  • Bezprzewodowa łączność Wi-Fi
  • Wbudowane dwa głośniki stereo
Brak na stanie

  • Visa
  • MasterCard
Obraz 200” w rozdzielczości Full HD
Bezprzewodowa łączność Wi-Fi
Wbudowane dwa głośniki stereo

Obraz 200” w rozdzielczości Full HD

Bezprzewodowa łączność Wi-Fi

Wbudowane dwa głośniki stereo

Zapewnia wysoką jakość projekcji, dzięki której we własnym domu poczujesz się jak w prawdziwym kinie!

Umożliwia wygodną i swobodną emisję sygnału bezpośrednio z urządzenia. A to wszystko bez użycia kabli!

Usłyszysz z nich wyraźny dźwięk dialogów i muzyki. Dzięki temu nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu!

Wybierz wygodną alternatywę dla telewizora i sprawdź, jak uniwersalny projektor Overmax Multipic 4.1 może pomóc Ci w pracy!

Przygotuj się do prawdziwego seansu filmowego wraz z rzutnikiem Overmax Multipic 4.1! Ten model doskonale sprawdzi się w mieszkaniu i plenerze. Co więcej, wysoka jakość projekcji o rozmiarze do 200” sprawi, że każdy detal prezentacji będzie widoczny zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i wykładów na uczelni. Łączność Wi-Fi pozwoli na wysyłanie obrazu bezpośrednio ze smartfonu, tabletu czy laptopa. Możesz to zrobić także poprzez aplikację Miracast i AirPlay, korzystając z dowolnego urządzenia (Windows, Android, iOS). Dzięki temu komfort użytkowania masz gwarantowany!

Overmax Multipic 4.1 - projektor LED
Overmax Multipic 4.1 - projektor LED

Uchwyć najmniejsze detale z projektorem Overmax Multipic 4.1

5-soczewkowy, szklany obiektyw wyświetla w pełni wyrazisty obraz w rozdzielczości natywnej Full HD. Dzięki temu zobaczysz doskonałe, naturalne kolory. Kontrast o wartości 4000:1 sprawi, że ujrzysz nawet drobne szczegóły. Prosta zmiana ustawień to zasługa korekcji trapezowej Keystone. Dzięki niej zawsze ustawisz projekcję tak, jak tego potrzebujesz. Możesz także zmienić proporcje obrazu (16:9 lub 4:3) i obrócić go o 180°. Oglądaj zawsze tak, jak lubisz najbardziej!

Nowoczesny rzutnik do domu na lata — specjalnie dla Ciebie!

Projektora multimedialnego Overmax Multipic 4.1 możesz używać przez długi czas. To zasługa imponującej żywotności lampy LED - 50 000 godzin (ponad 5 lat ciągłej pracy!). Jasność na poziomie 7000 lumenów sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dwa głośniki stereo pozwalają na regulowanie dźwięku o czystym brzmieniu. Ich tryby służą do podkreślenia muzyki, głosu lektora lub wydarzeń w filmie. Cichy i skuteczny system chłodzenia zapobiega przegrzaniu projektora Overmax Multipic 4.1. Jest to gwarancja użyteczności i komfortu pracy oraz oglądania ulubionych seansów.

Overmax Multipic 4.1 - projektor LED
Overmax Multipic 4.1 - projektor LED

Proste montowanie, wiele możliwości stosowania i zdalna obsługa projektora LED Overmax Multipic 4.1

Zajmuje mniej miejsca niż telewizor i jest łatwy w obsłudze. Możesz go także montować na dwa sposoby (na statywie lub ścianie). Rzutnik Overmax Multipic 4.1 posiada także wiele gniazd wejściowych (2 x HDMI, 2 x USB, VIDEO, AUDIO OUT, VGA, IR). Dzięki nim możesz do niego podłączyć różny sprzęt np. stację komputera. W zestawie znajdziesz pilot do zdalnego sterowania, dzięki któremu nie musisz wstawać za każdym razem, gdy chcesz zmienić repertuar lub przesunąć slajd w prezentacji. Dołączony przewód HDMI pozwoli Ci korzystać z urządzenia zaraz po wyjęciu go z kartonu. Niech seans się zacznie!

 

Overmax
OV-MULTIPIC 4.1

Specyficzne kody

Overmax Multipic 4.1 -...

1 099,99 zł