Overmax X-Drifty — samochód RC

149,99 zł
Brutto
  • Skala 1:16
  • Napęd 4WD
  • Prędkość do 20 km/h

  • Visa
  • MasterCard

Zdalnie sterowany samochód X-Drifty

Czy szukasz sposobu na spędzenie wolnych chwil pełnych wrażeń? A może pragniesz znaleźć zabawkę, która rozbudzi pasję i wywoła uśmiech na twarzy Twojej pociechy? Poznaj zdalnie sterowany samochód X-Drifty w skali 1:16, gwarantujący niezapomniane chwile ekscytujących wyścigów i dynamicznego driftowania, od których nie będziesz mógł się oderwać!

Overmax  — samochód RC
Overmax X-Hooligan — samochód RC

Odkryj moc wyścigów i driftu z napędem 4WD

Dzięki napędowi 4WD i solidnej konstrukcji, X-Drifty doskonale sprawdzi się podczas dynamicznej, sportowej jeździe osiągając prędkość do 20 km/h. Dostarczany z dwoma zestawami kół, w tym gumowymi, które zapewniają doskonałą przyczepność podczas wyścigów, oraz twardszymi, specjalnie zaprojektowanymi z myślą o efektownym driftowaniu, X-Drifty zapewnia różnorodność w doznaniach za kierownicą. Efektowne oświetlenie LED umieszczone z przodu nadaje mu profesjonalny wygląd i zapewnia niezapomnianą zabawę nawet po zmroku. Kiedy słońce zachodzi, X-Drifty nadal imponuje swoim wyglądem i możliwościami. Dla miłośników dodatkowych wyzwań dołączony jest także zestaw przeszkód, który wzbogaca doświadczenie zabawy.

Wytrzymała bateria i długi czas zabawy

Wyposażony w dwie litowe baterie o imponującej pojemności 500 mAh i napięciu 7.4V, ten zdalnie sterowany samochód gwarantuje 40 minut ciągłej zabawy. Czas ładowania baterii dzięki przewodowi do szybkiego ładowania to zaledwie 2 godziny, co oznacza, że szybko wrócisz na trasę. I co równie ważne - wymiana baterii jest dziecinnie prosta– nie wymaga zdejmowania pokrywy. Dodatkowo dołączony do zestawu zdalny kontroler z potencjometrami umożliwia sterowanie auta z odległości do 80 metrów, co daje Ci pełną swobodę i kontrolę w wykonywaniu manewrów.

Overmax  — samochód RC
Overmax - samochód RC

Kolekcja specjalnych naklejek dla indywidualnej personalizacji

Zamawiając nasz zdalnie sterowanego samochodu otrzymasz specjalne naklejki, umożliwiające dostosowanie wyglądu Twojego X-Drifty według własnych preferencji. Dzięki nim twój X-Drifty zyska niepowtarzalny charakter, odzwierciedlając twój unikalny styl!

Dla miłośników motoryzacji w każdym wieku

Nasze auto zachwyci zarówno najmłodszych odkrywców od 3. roku życia, jak i starszych entuzjastów. To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie umiejętności oraz czerpanie prawdziwej przyjemności ze świata motoryzacji.

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold
Overmax
OV-X-DRIFTY

Specyficzne kody

Overmax X-Drifty — samochód RC

149,99 zł