Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Kariera w BLG

Niezwykła firma. Niezwykli ludzie.

BrandLine Group to producent obecny na rynku od blisko 20 lat, właściciel m.in. marki Lionelo, Overmax, Zeegma. Dzięki dużemu doświadczeniu i młodemu zespołowi łączymy know-how oraz wysoką kulturę pracy z miłą, startupową atmosferą. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie produktów, które stale udoskonalamy, by każdego dnia być bliżej ideału.

Jako firma działająca w wielu branżach oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju, realizacji własnych pomysłów i przede wszystkim wsparcie zgranego i niezwykłego zespołu ludzi.

Tu znajdziesz nasze wszystkie ogłoszenia. Jeśli nie widzisz aktualnie nic dla siebie wyślij nam swoje CV na maila: [email protected]

Młodszy specjalista ds. jakości
Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb Kandydata;
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz przyspieszenia Twojej kariery;
  • odpowiednie narzędzia pracy.

Twoje zadania to:

  • zapewnienie najwyższej jakości produktów z branży wyrobów dla dzieci i elektroniki użytkowej;
  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją jakościową produktów;
  • kontakt z dostawcami;
  • śledzenie regulacji i wymagań prawnych związanych z jakością, bezpieczeństwem i oznakowaniem produktów;
  • tworzenie wytycznych do oznakowania produktów;
  • współpraca z jednostkami badawczymi i instytucjami państwowymi;
  • wsparcie merytoryczne dla pozostałych działów firmy.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów niestacjonarnych (preferowane kierunkitechniczne lub chemiczne, towaroznawstwo);
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym;
  • jesteś osobą dokładną, zaangażowaną i przejmujesz odpowiedzialność za realizowane zadania;
  • potrafisz umiejętnie organizować czas pracy i działać wielozadaniowo.
Wyślij swoje CV na adres: [email protected]