Overmax X-Strike - samochód RC

269,99 zł
Brutto
  • Skala 1:16
  • Duże terenowe koła – 8 cm wysokości i 5 cm szerokości
  • Działa do 20 minut na jednym ładowaniu
  • Czas ładowania do 2h
  • Sterowane za pomocą kontrolera
  • Zasięg do 100 m

  • Visa
  • MasterCard

Samochód jak prawdziwy

O czym marzy mały fan motoryzacji? O swoim samochodzie! Czy jest szansa, aby je spełnić zanim otrzyma prawo jazdy? Oczywiście! Z myślą o małoletnich amatorach szybkiej, terenowej jazdy stworzyliśmy zdalnie sterowany samochód R/C Overmax X-Strike. Chociaż jesteśmy pewni, że dużym chłopcom taki model również dostarczy wiele wrażeń! Overmax X- Strike został wykonany w skali 1:16. Auto z napędem 4x4 posiada duże, terenowe koła o wysokości 8 centymetrów i szerokości 5 metrów, dzięki czemu świetnie poradzi sobie w czasie zabaw w terenie. Osiąga prędkość aż 45 km/h! Dodatkowo został wyposażony w światła LED, które umożliwiają świetną zabawę także po zmierzchu.

Overmax X-Strike — samochód RC
Overmax X-Strike — samochód RC

Solidna konstrukcja

Overmax X-Strike posiada trymer do kontroli przepustowości i zbieżności kół, co daje gwarancję całkowitej kontroli nad autem i jego prędkością. Co jeszcze wyróżnia nasz model? Precyzja sterowania i możliwość błyskawicznej reakcji na ruchy. Zmiana kierującej ręki również nie będzie żadnym problemem. Overmax X-Strike z szybkiego samochodu wyścigowego w kilka sekund zmieni się w terenowe auto do wspinaczek, które poradzi sobie na wielu nawierzchniach. W ten sposób najmłodsi mogą puścić wodze fantazji w czasie zabawy i ustawić swój własny tor przeszkód. Cała konstrukcja jest solidna i bardzo wytrzymała, a za sprawą spinek z uchwytami, których użyto do montażu zamiast klasycznego wcisku, karoserię bez problemu zdejmiesz i ponownie założysz. Przycisk on/off umiejscowiono tak, aby w razie potrzeby móc szybko wyłączyć zabawkę bez konieczności zdejmowania karoserii.

Niezwykle wydajna bateria

Overmax X-Strike posiada dwie baterie litowe 1 500 mAh, 7.4V, które montuje się aucie są na rzep, ułatwiający ich montaż i demontaż. Zasilanie jest dodatkowo zabezpieczone za pomocą specjalnego paska. Zabawka na jednym ładowaniu (trwającym do 2 godzin) jest w stanie jeździć do 20 minut. Pilot z trymerami działa na baterie AA ma zasięg do 100 metrów.

Overmax X-Strike — samochód RC
Overmax X-Strike — samochód RC

Pełen zestaw

Zadbaliśmy o to, aby w zestawie z Overmax X-Strike znalazły się wszystkie niezbędne elementy. Poza samochodzikiem znajdziesz w nim kontroler, dwie bateria litowe, przewód do ich ładowania i zestaw narzędzi.

Ty kontrolujesz sytuację!

Wygodny i precyzyjny kontroler pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje X-Strike. Dzięki zastosowaniu trymerów autem mogą sterować osoby o różnym doświadczeniu i umiejętnościach. Za ich pomocą dostosujesz prędkość, poziom mocy i skrętu. Ułatwią także swobodną zmianę ręki.

 Overmax X-Strike
Overmax
OV-X-STRIKE

Specyficzne kody

Overmax X-Strike - samochód RC

269,99 zł