Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Samochód RC Overmax X-Wave

Ocena:
100% of 100
399,00 PLN
  • Duże rozmiary samochodu
  • Zasięg 100 metrów
  • Zawrotna prędkość 45km/h
  • Amfibia - konstrukcja umożlwiająca unoszenie na wodzie
  • Napęd 4x4
  • Niezależne olejowo-sprężynowe zawieszenie
  • Pełny metalowy zestaw napędowy oraz skrętny

X-wave to prawdziwy profesjonalista wśród samochodów RC Duża konstrukcja w skali 1:12, w pełni metalowy zestaw napędowy, solidna konstrukcja oraz możliwość unoszenia się na wodzie sprawiają, że auto nie ma sobie równych. X-wave jest niezwykle zwrotny, szybki, a do tego w jego kontrolerze zastosowano trymery, które wprowadzają rozrywkę na jeszcze wyższy poziom. Świetna i długotrwała zabawa zapewniona jest dzięki wytrzymałej baterii i zasięgowi do stu metrów, co pozwala wziąć udział w spektakularnych rajdach oraz wycieczkach terenowych.

Pełny metalowy zestaw napędowy 4x4

Niezawodność samochodu X-wave zapewnia zestaw napędowy oraz skrętny, które są w pełni metalowe. To auto nie ma sobie równych! Dzięki napędowi 4x4 samochód startuje natychmiastowo i jest w stanie pokonać wiele przeszkód na swej drodze. Nie straszne mu są niemal pionowe podjazdy, a doskonała przyczepność sprawia, że auto radzi sobie na każdej nawierzchni.

Samochód RC Overmax X-Monster 3.0
Samochód RC Overmax X-Monster 3.0

Niesamowita szybkość i wytrzymałość

Szybka jazda bez trzymanki? Lepiej jednak zapnij pasy, gdyż mocny silnik i zaawansowana technologia napędu X-wave sprawiają, że już od razu po starcie potrafi osiągnąć zawrotną szybkość 45 km/h. Szybka jazda jednak nie musi kończyć się prędko. Samochód korzysta z dwóch baterii o pojemności 750 mAh, co zapewnia aż do 30 minut rozrywki bez ładowania!

Wyczynowe zawieszenie i opony rodem z terenówek

Wyczynowa jazda w terenie na trasie pełnej przeszkód nie jest dla X-wave problemem! Sprężynowo-olejowe zawieszenie z niezależnym układem rodem z profesjonalnych aut terenowych pozwala pokonać nawet te najbardziej ekstremalne trasy. X-wave został wyposażony w naprawdę duże opony o średnicy 10,5 cm! Dzięki nim oraz specjalnemu bieżnikowaniu nie tylko żadna powierzchnia nie stanowi problemu, ale auto potrafi się wspinać pod kątem do 45 stopni!

Samochód RC Overmax X-Monster 3.0

Wodoodporna solidna konstrukcja i możliwość pływania

Żadna powierzchnia nie stanowi dla X-wave problemu, nawet woda! Amfibia i zastosowana konstrukcja sprawia, że auto potrafi unosić się na wodzie, a jego ochronę zapewnia klasa wodoodporności IP57. Sprawia to też, że samochód świetnie sobie radzi w każdych warunkach pogodowych. Solidna, wytrzymała konstrukcja oraz giętkie materiały chronią auto przed zderzeniami i upadkami.

Maksimum mocy

Potężny silnik elektryczny z radiatorem pozwala X-wave na osiągnięcie dużej mocy przy jednocześnie niskim zużyciu energii. Wytrzymałość i specjalne rozwiązania sprawiają, że silnik się nie przegrzewa i nie traci na mocy. Pozwala to wygrywać X-wave na wszystkich torach jazdy!

Samochód RC Overmax X-Wave
Samochód RC Overmax X-Wave

Wygodny kontroler z trymerami

Mając w swoich rękach profesjonalne auto zdalnie sterowane, ważny jest też precyzyjny i wygodny kontroler. Trymery zastosowane w kontrolerze X-wave pozwalają na dostosowanie prędkości oraz poziomu mocy i skrętu do swoich potrzeb oraz umiejętności. Takie rozwiązanie pozwala na rozrywkę na wysokim poziomie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Trymery sprawiają też na swobodną zmianę ręki kierującej. Błyskawiczna reakcja na ruchy pozwala na szereg różnych wyczynów podczas zabawy.

Zobacz możliwości samochodu na filmie!

Sprawdź samochód Overmax X-Wave „w akcji” na filmie na naszym kanale YouTube!

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-WAVE
Zasięg100 m
Prędkość maksymalna45 km/h
Napęd4x4
OponyElastyczne ze specjalnym bieżnikiem
Akumulator750 mAh
Czas pracy bateriiDo 30 minut
Skala1:!2
Zasilanie pilota3x baterie AA
Wyposażenieprzewód do ładowania,
pilot,
2 x akumulator,
instrukcja,
karta gwarancyjna,
zestaw narzędzi
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Samochód RC Overmax X-Wave
Twoja ocena