Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Overmax X-Bee Drone Fold One — dron + 2 baterie

Ocena:
0% of 100
899,99 PLN
  • Waga poniżej 250 g – kategoria C0
  • Wytrzymała obudowa
  • Obracana ręcznie kamera 4K
  • W zestawie 2 baterie pozwalające wydłużyć pracę drona bez przerwy na ładowanie
Waga poniżej 250 g – kategoria C0
Wytrzymała obudowa
Obracana ręcznie kamera 4K

Waga poniżej 250 g – kategoria C0

Nadajnik GPS

Obracana ręcznie kamera 4K

Dron klasyfikuje się do kategorii C0, co oznacza, że może nim latać każdy operator powyżej 14. roku życia, po rejestracji i zdaniu testu online.

Zaawansowany moduł GPS pozwala na wyznaczanie tras i obszarów pracy.

Rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości. Obraca się w zakresie 90°, pozwalając na ujęcia z różnej perspektywy.

Dron Overmax X-Bee Drone Fold One na pierwsze, podniebne loty!

Dla kogo są drony? Dla osób, które chcą doświadczyć czegoś nowego. Dla amatorów fotografii, turystyki i sportu! Słowem, dla każdego, kto chciałby na chwilę zmienić perspektywę i zobaczyć świat z lotu ptaka. Jeżeli więc jesteś na początku swojej przygody z dronami, postaw na wytrzymały sprzęt z łatwą obsługą! To, czego szukasz, znajdziesz w dronie Overmax X-Bee Drone Fold One! Możesz nim latać na odległość do 300 metrów przez 15 minut – to w sam raz, aby poczuć się wyjątkowo, zrobić niesamowite zdjęcia czy krótkie nagrania wideo. W zestawie dodatkowe 2 baterie do drona X-Bee Folde One pozwalająca wydłużyć pracę drona bez przerwy na ładowanie. Sprawdź, jak możesz z niego korzystać!

Overmax X-Bee Drone Fold One — dron

Baw się szeroką gamą możliwości!

  • Follow me - to program, w którym dron automatycznie za Tobą podąża z kamerą ustawioną w Twoją stronę. Nagraj, jak biegasz czy spacerujesz i podziel się filmem z przyjaciółmi!
  • Tap to fly - to możliwość wyznaczenia punktów na mapie, do których Overmax X-Bee Drone Fold One uda się automatycznie, nagrywając całą trasę lotu. Znajdź mu wyjątkowe cele!
  • Point of interest - polega na wyznaczeniu jednego punktu, wokół którego dron będzie krążył w wyznaczonej przez Ciebie odległości. Doskonały tryb do tworzenia relacji z wydarzeń, które rozgrywają się w jednym miejscu.
  • GEO fence - pozwala określić obszar pracy na mapie. Wyznaczasz granice, których dron nie może przekroczyć. Pomyśl, jak to wykorzystasz!

Podziwiaj widoki na żywo!

Poprzez łączność Wi-Fi (szybkie pasmo 5G) możesz oglądać obraz z kamery w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji FPV (First Person View) dowiesz się, jak pięknie wygląda świat z perspektywy nieba. Na dużych wysokościach szczególnie ważna jest ochrona urządzenia. Dzięki małym rozmiarom Overmax X-Bee Drone Fold One doskonale sobie radzi w przestworzach, a specjalne gumy zabezpieczają sprzęt przy lądowaniu. Wytrzymała obudowa i bezszczotkowe silniki z autokalibracją, które są bardziej wydajne od tradycyjnych, pozwolą Ci cieszyć się podniebnymi lotami przez długi czas.

Overmax X-Bee Drone Fold One — dron
Overmax X-Bee Drone Fold One — dron

Wygodna obsługa drona Overmax X-Bee Drone Fold One

Jako początkujący operator docenisz wygodny kontroler i czytelny panel. Na wyświetlaczu zobaczysz, na jakiej wysokości znajduje się dron i jak daleko od miejsca startu. Dzięki funkcji automatycznego utrzymania wysokości, Twoje zdjęcia lub nagrania będą stabilne i wyraźne. Kompaktowy rozmiar i składana konstrukcja drona Overmax X-Bee Drone Fold One sprawdzą się w podróży, pozwalając Wam na wspólne odkrywanie wielu, ciekawych zakątków.

Bezpieczny powrót do miejsca startu

Nie musisz martwić się o to, że dron rozładuje się, zanim zdąży do Ciebie wrócić. Nie uszkodzi się, gdy straci zasięg GPS. Zadbaliśmy o to poprzez następujące zabezpieczenia:

  • Automatyczny powrót do miejsca startu – w przypadku utraty zasięgu z pilotem lub przy niskim stanie baterii (w dronie lub kontrolerze),
  • Automatyczne zatrzymanie się i wylądowanie (funkcja Fold One) - gdy straci zasięg GPS.
Overmax X-Bee Drone Fold One — dron

Każdy dron to bezzałogowy statek powietrzny, dlatego zanim wystartujesz, zapoznaj się z przepisami prawa lotniczego. Znajdziesz je na www.drony.ulc.gov.pl. Lataj z dala od ludzi i budynków!

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-BEE DRONE FOLD ONESET2
Zasięg lotu300 m
Czas lotudo 15 min
Pojemność baterii1500 mAh 7,6V Li-Po
Ilość śmigieł4 (8 w zestawie)
Automatyczna kalibracjaTak
Żyroskop6 - osiowy
Wbudowany GPSTak
Alarm utraty zasięguTak
Dostępne funkcjeFollow me
Tap to fly
Point of Interest
Headless Mode
Back Home
Autostart i lądowanie
Kalibracja pilotaTak
Jakość nagrywania4K
OświetlenieLed
Waga produktu249g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Overmax X-Bee Drone Fold One — dron + 2 baterie
Twoja ocena