Overmax Soundbeat Box - głośnik przenośny

249,99 zł
Brutto
  • Bluetooth 5.1
  • Duża moc – 50 W
  • Wbudowana bateria 3600 mAh – aż do 8 godzin
  • Radio FM
  • Funkcja TWS – parowanie głośników
  • Wspiera USB, karty TF, AUX IN, MIC

  • Visa
  • MasterCard

Głośnik przenośny i bluetooth

Wycieczka za miasto, czy impreza na działce, niezależnie od okoliczności, z głośnikiem Overmax Soundbeat Box już nie musisz rozstawać się z ulubioną muzyką. Nasz przenośny sprzęt sprawi, że kawałki, które kochacie będą stałym gościem każdego spotkania. To jednak nie wszystko, sprawdź więcej funkcji tego wyjątkowego urządzenia!

Overmax głośnik przenośny
Overmax głosnik bezprzewodowy

Wygodny głośnik bezprzewodowy

Czerp przyjemność ze słuchania muzyki również poza domem i to z dowolnego urządzenia. Głośnik Overmax Soundbeat Box działa w oparciu o technologię Bluetooth 5.1.m, dzięki czemu bez problemu połączysz go ze swoim smartfonem, laptopem czy tabletem. Duża moc - 50 W, stanowi gwarancję świetnej jakości dźwięku. Wbudowana, litowa bateria o mocy 3600 mAh, pozwala urządzeniu na 8 godzin nieprzerwanej pracy.

W sam raz na imprezę

Overmax Soundbeat Box został wyposażony nie w jeden, a dwa głośniki z pasywnymi radiatorami, dzięki którym możesz cieszyć się świetną jakością basów. Jeśli to dla Ciebie wciąż za mało, dzięki funkcji TWS połączysz głośnik z innym, żeby wzmocnić doznania. A kiedy przygotowana playlista dobiegnie końca, urządzenie posiada też opcję słuchania radia FM… i karaoke, dzięki czemu z głośnika popłynie nie tylko muzyka, ale też Twój śpiew!

Overmax glosnik przenosny
Overmax

Świetny design i prosta obsługa

Overmax Soundbeat Box to nie tylko świetna jakość dźwięku, ale także stylowy design! Klasycznemu korpusowi w czarnym kolorze, charakteru dodają światła LED. A o wszystkich ustawieniach zdecydujesz z poziomu dużego, intuicyjnego ekranu LCD lub za pomocą pilota, dzięki któremu nie musisz schodzić z kanapy, żeby zmienić piosenkę.W zestawie z urządzeniem znajdziesz pas, aby móc wygodnie zabrać go wszędzie ze sobą. Co istotne, bezprzewodowy głośnik Overmax Soundbeat Box naładujesz poprzez wejście typu USB. Sprzęt został wyposażony w możliwość podłączenia złączy: AUX IN, MIC i wejście na kartę pamięci TF.

Overmax
OV-SOUNDBEAT BOX BLACK

Specyficzne kody

Overmax Soundbeat Box -...

249,99 zł