Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0

Ocena:
0% of 100
299,00 PLN
  • Natywna rozdzielczość Full HD
  • Zaawansowany sensor Sony IMX307
  • 6-warstwowy obiektyw z optyką wysokiej jakości
  • Tryb nagrywania nocnego
  • Szeroki kąt widzenia – 150 stopni
  • Wbudowany mikrofon i głośnik
  • Możliwość sterowania za pomocą gestów
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Kamera Camroad 7.0 to doskonały sprzęt do samochodu, który umożliwi rejestrowanie przebytej trasy, a także ewentualne kolizje i zdarzenia. Szerokokątna kamera FullHD z aparatem 12 Mpix zapewnia wysoką jakość obrazu wraz z rozpoznaniem ważnych szczegółów, takich jak numer rejestracyjny, czy detale karoserii. Ponadto jest to też doskonałe urządzenie, jeśli chcesz dokumentować wspomnienia z podróży i przebieg trasy. Niewielkie, kompaktowe rozmiary sprawiają, że Camroad 7.0 nie ogranicza widoczności kierowcy. Do tego kamera posiada solidną obudowę, która jest odporna na uszkodzenia i zapewnia sprawność na długie lata.

Wysokojakościowa kamera z sensorem SONY

Wysokiej klasy sensor renomowanej marki SONY IMX 307 wsparty jest 6-warstowym obiektywem. Właśnie to połączenie sprawia, że nagrania wykonane Camroadem 7.0 posiadają najwyższą jakość. Obiektyw gwarantuje czytelność nagrań w każdych warunkach, natomiast sensor jest niezwykle czuły, przez co obraz jest rejestrowany w wysokim standardzie Full HD. Wideorejestrator Camroad 7.0 posiada niezwykle szeroki zakres widzenia kamery z kątem aż do 150 stopni. Dzięki temu masz doskonałą widoczność obszaru przed autem, sąsiednich pasów, a nawet pobocza.

Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0
Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0

Zaawansowany tryb nocny z funkcją WDR

Zaawansowany tryb nocny pozwala rejestrować wyraźny i precyzyjny obraz nawet na słabo oświetlonej trasie. Kamera została zaopatrzona w funkcję WDR, która używa odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obraz i dynamicznie zmienia wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen. Daje to gwarancję szczegółowych i dokładnych nagrań o każdej porze dnia i przy każdych warunkach atmosferycznych.

Specjalne zabezpieczenie nagrań

Kamera Camroad 7.0 posiada specjalny czujnik G-sensor, który automatycznie zabezpieczenia nagranie przed usunięciem lub nadpisaniem w przypadku kolizji, lub wykrycia uderzenia. Dzięki temu nie musisz się martwić o materiał dowodowy dla policji lub ubezpieczalni, gdyż nagranie będzie odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo możesz wyłączyć nagrywanie z opóźnieniem, co sprawia, że kamera nagra jeszcze kilka minut już po zakończeniu jazdy.

Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0
Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0

Wielofunkcyjna kamera

Kamera Camroad 7.0 posiada niezawodną funkcję autostart, dzięki której nie musisz pamiętać o włączeniu i wyłączeniu urządzenia. Kamera samoistnie uruchamia nagrywanie po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Nagranie rozpocznie się również w momencie, gdy kamera wykryje drgania auta, co działa jak ochrona parkingowa. Wbudowany mikrofon pozwala również na rejestrację dźwięku, co bywa niezwykle przydatne w wielu sytuacjach. Dodatkowo Camroad 7.0 został wyposażony w dobrej jakości głośnik.

Zaawansowany algorytm kompresji

Camroad 7.0 jest niezawodny również pod względem oszczędności miejsca na dysku. Dzięki kompresji w formacie H.264, jest w stanie zmniejszyć miejsce nawet o połowę względem standardowego zapisu, zachowując przy tym wysoką jakość obrazu. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość nagrywania w pętli, dzięki czemu nagrania nie są przerwane. Stare nagrania automatycznie są nadpisywane przez nowe, co sprawia, że nie musisz się martwić o manualne usuwanie starych, niepotrzebnych plików.

Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0
Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0

Bogaty zestaw akcesoriów i łatwy montaż

Camroad 7.0 posiada wygodny w montażu uchwyt magnetyczny, a także taśmę montażową, która pozwala na stabilniejsze zamocowanie urządzenia w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowy port microUSB znajdujący się w zasilaczu pozwala na podłączenie kamery i jednoczesne ładowanie telefonu. W zestawie z kamerą znajdziesz także przewód zasilający, ładowarkę samochodową z dodatkowym wejściem USB, uchwyt magnetyczny, zapasową taśmę montażową oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-CAMROAD 7.0
RozdzielczośćFull HD 1080p
ObiektywSzerokokątny, sensor SONY
Kąt widzenia150 stopni
Aparat12 Mpix
Kamera cofaniaNie
Wbudowany GPSNie
HDR/WDRTak
G-SensorTak
Picture in PictureNie
Automatyczny startTak
Detektor ruchuTak
Nagrywanie w pętliTak
Funkcja FCWSNie
Funkcja LDWSNie
Parking monitorTak
Tryb nocnyTak
Wyświetlacz1,4" TFT
Polskie MenuTak
ZegarTak
Wskaźnik datyTak
ObudowaTworzywo
USBTak, Micro
Wbudowany głośnikTak
Wbudowany mikrofonTak
Gniazdo karty pamięciTak, microSD
Wbudowana bateriaTak
ZasilanieZapalniczka samochodowa lub USB
Wymiary7,2cm x 3,8 cm x 3,8 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamera samochodowa Overmax Camroad 7.0
Twoja ocena