Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8

Ocena:
0% of 100
129,00 PLN
  • Natywna rozdzielczość Full HD
  • 4-warstwowy obiektyw z optyką wysokiej jakości
  • Kompaktowe rozmiary – dyskretne nagrywanie
  • Funkcja WDR (szeroki zakres dynamiki)
  • Szeroki kąt widzenia – 130 stopni
  • Wbudowany mikrofon i głośnik
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Camroad 4.8 to niezawodna, szerokokątna kamera samochodowa rejestrująca w jakości Full HD. Jako zaawansowany wideorejestrator działa doskonale zarówno za dnia, jak i w nocy, nagrywając z niezwykłą szczegółowością, by w razie potrzeby móc ustalić sprawcę ewentualnego wypadku oraz rzeczywisty przebieg zdarzeń. Kamera bez problemu poradzi sobie z rozpoznaniem numeru rejestracyjnego, czy też detali karoserii. Doskonale sprawdzi się też przy dokumentowaniu wspomnień z podróży i tras pełnych pięknych widoków.

Szeroki zakres nagrań

Camroad 4.8 jest wyjątkowo mały, dzięki czemu nie rzuca się w oczy i zarazem nie ogranicza widoczności kierowcy. Kąt widzenia kamery to aż 130 stopni, co sprawia, że zapewniona jest doskonała widoczność obszaru przed autem oraz sąsiednich pasów i pobocza. Dzięki wyraźnemu ekranowi 1-calowemu możesz błyskawicznie przeanalizować zdarzenie.

Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8
Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8

Zaawansowany tryb nocny z funkcją WDR

Zaawansowany tryb nocny pozwala rejestrować wyraźny i precyzyjny obraz nawet na słabo oświetlonej trasie. Kamera została zaopatrzona w funkcję WDR, która używa odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obraz i dynamicznie zmienia wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen. Daje to gwarancję szczegółowych i dokładnych nagrań o każdej porze dnia i przy każdych warunkach atmosferycznych.

Specjalne zabezpieczenie nagrań

Kamera Camroad 4.8 posiada specjalny czujnik G-sensor, który automatycznie zabezpieczenia nagranie przed usunięciem lub nadpisaniem w przypadku kolizji, lub wykrycia uderzenia. Dzięki temu nie musisz się martwić o materiał dowodowy dla policji lub ubezpieczalni, gdyż nagranie będzie odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo możesz wyłączyć nagrywanie z opóźnieniem, co sprawia, że kamera nagra jeszcze kilka minut już po zakończeniu jazdy.

Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8
Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8

Wielofunkcyjna kamera

Kamera Camroad 4.8 posiada niezawodną funkcję autostart, dzięki której nie musisz pamiętać o włączeniu i wyłączeniu urządzenia. Kamera samoistnie uruchamia nagrywanie po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Nagranie rozpocznie się również w momencie, gdy kamera wykryje drgania auta, co działa jak ochrona parkingowa. Wbudowany mikrofon pozwala również na rejestrację dźwięku, co bywa niezwykle przydatne w wielu sytuacjach. Dodatkowo Camroad 4.8 został wyposażony w dobrej jakości głośnik.

Zaawansowany algorytm kompresji

Camroad 4.8 jest niezawodny również pod względem oszczędności miejsca na dysku. Dzięki kompresji w formacie H.264, jest w stanie zmniejszyć miejsce nawet o połowę względem standardowego zapisu, zachowując przy tym wysoką jakość obrazu. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość nagrywania w pętli, dzięki czemu nagrania nie są przerwane. Stare nagrania automatycznie są nadpisywane przez nowe, co sprawia, że nie musisz się martwić o manualne usuwanie starych, niepotrzebnych plików.

Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8
Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8

Bogaty zestaw i trwały montaż

W zestawie z kamerą poza nią otrzymasz specjalny uchwyt, przewód zasilający do zapalniczki samochodowej, zapasową taśmę montażową oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Dzięki specjalnej taśmie montażowej masz gwarancję stabilności instalacji kamery nawet podczas skrajnych temperatur – czy to podczas letnich upałów, czy zimowych mrozów. Tradycyjne przyssawki mają tendencję do reagowania na skrajne temperatury i często się odklejają, czego nie uświadczysz podczas montażu taśmą. Dzięki uchwytowi możesz regulować kąt ustawienia kamery i tam też znajduje się slot ładowania.

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-CAMROAD 4.8
RozdzielczośćFull HD 1080p
ObiektywSzerokokątny
Kąt widzenia130 stopni
Kamera cofaniaNie
Wbudowany GPSNie
HDR/WDRTak
G-SensorTak
Picture in PictureNie
Automatyczny startTak
Detektor ruchuTak
Nagrywanie w pętliTak
Funkcja FCWSNie
Funkcja LDWSNie
Parking monitorTak
Tryb nocnyTak
Wyświetlacz1,0" TFT IPS
Polskie MenuTak
ZegarTak
Wskaźnik datyTak
ObudowaTworzywo
USBTak, MicroUSB
Wbudowany głośnikTak
Wbudowany mikrofonTak
Gniazdo karty pamięciTak, microSD
Wbudowana bateriaTak
Zasilanie Zapalniczka samochodowa lub USB
Wymiary5,5cm x 4,5 cm x 11 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamera samochodowa Overmax Camroad 4.8
Twoja ocena