Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 GPS

Ocena:
97% of 100
899,00 PLN
  • Bardzo duży zasięg - aż do 600 metrów.
  • Nadajnik GPS - utrzymywanie stałej pozycji i wysokości
  • Obracana kamera 4K Wi-Fi z gumami stabilizującymi sterowana z pilota
  • Bardzo wytrzymałe bezszczotkowe silniki
  • Szeroki zestaw funkcji: Follow me, Tap to fly, Point of Interest, Headless mode
  • Do 20 minut lotu na zestawie baterii
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 to sprzęt najwyższej jakości i trwałości. Potwierdza to tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2019. Duży zasięg, do 600 metrów możliwy jest dzięki silnemu nadajnikowi, który zapewnia stały kontakt z pilotem. Ciesz się długotrwałym lotem i nagrywaj widoki dzięki wbudowanej kamerze o szerokim, 90-stopniowym zakresie obrotu. Długi czas lotu aż do 20 minut na jednej baterii, a także mocne oświetlenie diodami usprawniają zabawę.

Zaawansowany moduł GPS

Kochasz nagrywać aktywności sportowe? Dzięki funkcji Follow Me urządzenie będzie automatycznie podążać kamerą ustawioną w stronę operatora, nie musząc ingerować w sterowanie dronem. Funkcja Tap to fly pozwala zaś zaznaczyć punkty na mapie, do których dron uda się automatycznie, jednocześnie nagrywając całą trasę lotu. Możesz również zaznaczyć punkt i dzięki funkcji Point of Interest, urządzenie zacznie krążyć wokół niego, nagrywając w wybranej przez Ciebie odległości.

Dron Overmax X-bee Drone 9.5 GPS
Dron Overmax X-bee Drone 9.5 GPS

Widok z kamery w czasie rzeczywistym

Lubisz na żywo podziwiać niesamowite widoki? Funkcja FPV pozwala na odtwarzania obrazu z kamery w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu aż do 300 metrów. Dzięki temu nie tylko jesteś w stanie lepiej kontrolować drona, ale także dobrze się bawić biorąc udział w wirtualnym locie i podziwiając piękne, podniebne krajobrazy.

Specjalne zabezpieczenia

Na dużych wysokościach szczególnie ważna jest ochrona urządzenia. X-bee drone 9.5 został specjalnie wyposażony w wytrzymałe płozy, które zabezpieczają sprzęt przy lądowaniu. Sprawia to, że dron jest niezwykle odporny na uderzenia, czy upadki stając się jednym z najbardziej wytrzymałych na rynku. Bezszczotkowe silniki oraz autokalibracja również mają znaczny wpływ na wysoką jakość urządzenia.

Bezprzewodowa kamera Wi-Fi 4K

Dron X-bee 9.5 GPS posiada wbudowany moduł Wi-Fi, co czyni go prawdziwym podniebnym zwiadowcą. Jest kompatybilny tylko z urządzeniami obsługującymi Wi-Fi w standardzie 5 GHz. Rejestrowany przez kamerę obraz możesz śledzić z odległości do aż 300 metrów z dowolnego urządzenia przenośnego. Jesteś fanem ujęć z lotu ptaka? Z X-bee 9.5 z łatwością nakręcisz cudowne filmy! Wystarczy, że założysz kamerę w odpowiednim miejscu i pobierzesz odpowiednią aplikację. Specjalne wejście na kartę micro SD pozwoli zachować Ci najlepsze ujęcia i w pełni wykorzystać możliwości drona.

Dron Overmax X-bee Drone 9.5 GPS
Dron Overmax X-bee Drone 9.5 GPS

Perfekcja obrazu

Wysokojakościowa kamera to podstawa świetnych nagrań. Kamera w dronie X-bee 9.5 posiada rozdzielczość 4K, a także zaawansowany sensor. To gwarancja wysokiej jakości obrazu w każdych warunkach. Co więcej, dzięki specjalnym gumom stabilizującym, drgania są mocno zredukowane, co daje niezwykłą płynność obrazu. Obrót w szerokim 90-stopniowym zakresie wraz z unikatową metodą nagrywania pionowo w dół daje ogromne możliwości nagrań.

Gdy dron jest w zbyt dużej odległości

Dron Overmax X-bee 9.5 posiada niezawodny tryb headless. Pozwala on na lepsze sterowanie dronem, gdy niedokładnie widać kierunek jego lotu. Uruchamiając ten tryb, dron poleci w kierunku, w którym wychylimy drążek na kontrolerze, bez względu na to, gdzie jest faktyczny jego przód. Dzięki temu nie tracisz kontroli nad sprzętem nawet przy dużych odległościach i wysokościach.

Dron Overmax X-bee Drone 9.5 GPS

Funkcja automatycznego utrzymywania wysokości

Stabilne ujęcia kamerą są niesamowicie ważne. Z pomocą przychodzi funkcja automatycznego utrzymywania wysokości, która zapewni całkowitą kontrolę nad dronem. Ustabilizowana kamera pozwala na robienie jeszcze lepszych ujęć.

Dron Overmax X-bee Drone 9.5 GPS

Automatyczne lądowanie

Każdy pilot wie, że lądowanie jest podstawą latania. Dron X-bee 9.5 został wyposażony w funkcję automatycznego lądowania, dzięki której urządzenie bezpiecznie osiądzie na ziemi nawet w przypadku ryzykownych sytuacji. Co więcej, by aktywować tę funkcję, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Dodatkowo dron posiada również funkcję automatycznego powrotu back home. Po jej aktywacji urządzenie zawraca o kilkanaście metrów względem ostatniej bezpiecznej pozycji.

Wielopoziomowy system zabezpieczeń

Najnowszy dron Overmax X-bee 9.5 został wyposażony w szereg zabezpieczeń uniemożliwiających utratę urządzenia:

  • Gdy dron wykryje u siebie lub w pilocie niski poziom baterii, automatycznie zacznie wracać do miejsca startu,
  • Tracąc zasięg z operatorem, dron automatycznie zacznie cofać się do miejsca startu,
  • Utrata zasięgu GPS i kontrolera sprawi, że dron automatycznie zatrzyma się i bezpiecznie wyląduje.

Dron Overmax X-bee Drone 9.5 GPS

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-BEE DRONE 9.5
Zasięg lotu600 metrów (300m FPV)
Czas lotudo 20 min
Pojemność baterii2420mAh
SilnikiBezszczotkowe
Ilość śmigieł4 (8 w zestawie)
Automatyczna kalibracjaTak
Żyroskop6 - osiowy
AkcelerometrTak
Wbudowany GPSTak
Alarm utraty zasięguTak
Alarm słabej bateriiTak
Dostępne funkcjeFollow me
Tap to fly
Point of Interest
Headless Mode
Back Home
Autostart i lądowanie
Transmisja5 GHz
Kalibracja pilotaTak
Jakość nagrywania4K
Gniazdo karty pamięciTak, microSD
PłozyTak
OświetlenieLed
Średnica40cm
Waga produktu410g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 GPS
Twoja ocena