Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Mistrzostwa na Overmaxa – niezbędnik kibica!

Mistrzostwa na Overmaxa – niezbędnik kibica!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami! Emocje związane z futbolowym świętem rozgrzewają kibiców do czerwoności. W wielu domach sofa została zamieniona w strefę kibica. Gadżety piłkarskie są przygotowane, przekąski zakupione, a napoje już chłodzą się w lodówce. Jednak mamy coś, co sprawi, że oglądanie imprezy mistrzowskiej stanie się superwygodne i bardzo bezpieczne. Poznaj nasz niezbędnik kibica!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to impreza wyjątkowa. W tym roku nabiera szczególnego wymiaru, ponieważ na ich rozegranie przyszło nam czekać nie 4, a wyjątkowo 5 długich lat. Nic dziwnego, że kibice są spragnieni oglądania niezwykłej rywalizacji najlepszych drużyn Starego Kontynentu, w tym reprezentacji Polski. Skoro okazja jest wyjątkowa, to warto sprawić sobie prezent, który pozwoli obserwować wspaniałe wydarzenie na wielkim ekranie.

Inny wymiar piłkarskich emocji!

Nasz niezbędnik kibica otwierają kapitalne projektory w cenach na każdą kieszeń. Nie musisz oglądać pojedynków piłkarskich na miniaturowych ekranach telefonów, komputerów czy niezbyt okazałych telewizorów. Nie ograniczaj się i zamów jeden z modeli Overmax Multipic z lampami LED o żywotności 50 tysięcy godzin, które sprawiają, że projektor będzie Ci służyć nie tylko w czasie tych, następnych, ale i wielu kolejnych mistrzostw.

 1. Overmax Multipic 4.1 - projektor LED

  1099,00 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie
 2. Overmax Multipic 3.5 - projektor LED

  549,99 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie
 3. Projektor LED Overmax Multipic 2.4

  499,00 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie

Modele Overmax Multipic są ciche i łatwe w obsłudze, a ich wydajne chłodzenie zapobiega nagrzewaniu się podzespołów do wysokiej temperatury. Urządzenia posiadają opcję bezprzewodowego połączenia z siecią Wi-Fi, dzięki czemu swobodnie wyświetlają obraz z komputera, telefonu czy innych urządzeń mobilnych. Overmax Multipic posiadają różne typy wbudowanych głośników, np. stereo, subwoofer, a także gniazd, w tym USB, VGA czy HDMI. Jednak co najważniejsze, nasze projektory pokazują widok o przekątnej aż do 150, a w przypadku Multipic 4.1 – 200 cali! Warto zainwestować w centrum domowej rozrywki, które sprawi, że fantastyczne gole, niekonwencjonalne podania i emocje piłkarzy będą po wielokroć mocniej przemawiać niż w przypadku urządzeń z niewielkimi wyświetlaczami.

Alkomat najlepszym bramkarzem

Wiemy, że mecze smakują lepiej, gdy w zasięgu ręki znajduje się apetyczna przekąska i zimny napój wyskokowy. Jednak warto zadbać o to, by następnego dnia nie być źródłem niebezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu. Alkomaty Overmax pomogą skontrolować poziom alkoholu w wydychanym powietrzu i uratują przed strzeleniem drogowego „samobója”.

Na rynku transferowanym mamy dwóch absolutnie niezawodnych zawodników, którzy będą strzec Twojego bezpieczeństwa jak oka w głowie. Poznaj AD 05 i AD 06 – kompaktowe i lekkie urządzenia wyposażone w platynowe sensory elektrochemiczne, który stosowane są w alkomatach policyjnych. W ciągu 5. sekund dokonują pomiaru z dokładnością nawet do 0,05‰, a o zakończeniu testu powiadamiają sygnałem dźwiękowym. Ponadto dysponują opcją darmowej kalibracji.

Sportowa uczta z Overmaxem

Z takim składem możesz spędzić nie tylko ekscytujące 90 minut oraz pomeczowe świętowanie, ale również całe piłkarskie mistrzostwa. Masz jeszcze wątpliwości? Ekhm, to przypominamy, że 23. lipca startują Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio, gdzie również będziesz mógł pełną parą dopingować ulubionych sportowców, wykorzystując nasz niezbędnik kibica. Mamy nadzieję, że nie trzeba Cię dłużej przekonywać. Oglądaj z nami występy reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2020 i sprawdź, czym jest kibicowanie bez limitów!