Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Męski prezentownik

Męski prezentownik

To ostatni moment na kupno upominków dla najbliższych. By mieć pewność, że paczka dotrze przez gwiazdką, warto podjąć decyzję już teraz. Wybierając prezent dla mężczyzny, trzeba przyjrzeć się jego pasjom. Upominek, odpowiadający zainteresowaniom bliskiej osoby, świadczy o naszym zaangażowaniu i znajomości jej upodobań.

Postawmy na gadżet, który sprawi ogromną przyjemność. W poniższym zestawieniu, znajdziesz podpowiedzi na prezent dla:

 • miłośników dobrej zabawy,
 • zwolenników dużego ekranu
 • oraz tych, którzy fruwają nad ziemią.

Dla miłośników dobrej zabawy

Marka Overmax ma coś, co spodoba się mężczyźnie w każdym wieku – samochody RC! To zabawka, która dostarcza niesamowitych wrażeń. Zapewnia długą i szybką jazdę – nawet do 50km/h. Dzięki dużemu zasięgowi możemy kontrolować auto na wielkim terenie. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na jego budowę. Najlepsze z nich, np. Overmax X-Hooligan, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Posiadają konstrukcję metalową i zawieszenie sprężynowo-olejowe, które gwarantują świetną amortyzację i doskonałą wytrzymałość auta.

Z kolei samochody RC Overmax X-Quest to zestaw do zabawy we dwoje! Nie mam nic lepszego niż domowe wyścigi! W pudełku, oprócz dwóch samochodów z kontrolerami, znajduje się także zestaw przeszkód, które umożliwiają ustawienie spersonalizowanej trasy wyścigowej.

Dla zwolenników dużego ekranu

Jeśli mężczyzna, dla którego szukasz prezentu, jest miłośnikiem filmów lub gry na konsoli, to idealnym prezentem dla niego jest projektor. Kino w domu? Jak najbardziej!

Wybierając odpowiedni sprzęt, zwróć uwagę na opcję podłączenia do dwóch urządzeń, dzięki czemu zorganizujesz prawdziwe domowe centrum rozrywki. Większość projektorów posiada różne gniazda - HDMI, VGA czy USB. Dla prawdziwych kinomaniaków i fanów sportu najważniejsze będą następujące parametry: rozdzielczość, kontrast i jasność. Zapewniają one doskonałą jakość podczas oglądania meczu z kolegami. Niektóre projektory posiadają także wbudowane głośniki z equalizerem, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Z takim sprzętem wystarczy jedynie wybrać film i można cieszyć się godzinami najlepszej rozrywki, także dla dwojga.

 1. Overmax Multipic 4.1 - projektor LED

  1099,00 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie
 2. Overmax Multipic 3.5 - projektor LED

  549,99 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie

Dla fruwających nad ziemią

Dla Panów, którzy lubią przenieść się w przestworza, przygoda z dronem to prawdziwa frajda!

Pierwszy sprzęt, dla początkujących operatorów, powinien charakteryzować się dużym zasięgiem i nadajnikiem GPS, by móc utrzymać stałą pozycję i wysokość. Dron Overmax X- Bee Drone 9.5 Fold to zaawansowany model z szerokim zakres funkcjonalności: Follow me, Tap to fly, Point of Interest i GEO fence, które gwarantują profesjonalne nagrania i świetną zabawę. X-bee 9.5 Fold podobnie jak X- bee Fold One  został wyposażony w niezawodny, ergonomiczny kontroler. Jego budowa sprawia, że dobrze leży w dłoniach, gwarantując wygodną obsługę. Regulacja prędkości pozwala dostosować poziom trudności obsługi drona do własnych umiejętności. Użyteczne są również opcje automatycznego lądowania i powrotu do poprzedniej lokalizacji. Dzięki temu dron zawsze wróci do operatora.

 1. Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 GPS

  899,00 PLN
  Ocena:
  97%
  Brak w magazynie
 2. Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold — dron

  879,99 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie

Dla każdego coś dobrego! Na rynku jest mnóstwo urządzeń, które sprawią niesamowitą radość małym i dużym chłopcom. Jeśli znasz zamiłowania gadżetowe swojego mężczyzny, wybór dokona się sam!