Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Jaki model wybrać? Poznaj samochody RC Overmax!

Jaki model wybrać? Poznaj samochody RC Overmax!

Stawiamy na różnorodność, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zdalnie sterowane auta dla osób o różnym doświadczeniu na wyścigowych torach. Wszystkie zapewnią Ci rozrywkę na najwyższym poziomie dostosowaną do Twoich umiejętności. Szukasz prezentu dla dziecka? Wybierz auto dla początkujących! Myślisz o modelu dla siebie lub kumpla, rozważ większy samochód, który lepiej sprawdzi się w trudnym terenie i osiągnie wyższą prędkość. Dla ułatwienia podzieliliśmy nasze auta na trzy kategorie dla:

  • początkujących,

  • średnio-zaawansowanych,

  • zaawansowanych.

Rozrywka dla całej rodziny! #początkujący

Kiedy w prezencie z okazji Dnia Dziecka, urodzin, świąt czy komunii jakieś dziecko dostaje auto Overmax, angażuje się cała rodzina. Sprawdziliśmy to na naszym zestawie Overmax X-Quest! W pudełku znajdują się dwa samochody i dwa kontrolery, więc od razu można rozpocząć wyścig. Bo czy nie o wiele przyjemniej jest się ścigać niż jeździć w pojedynkę? Zabawa jest bezpieczna dzięki regulacji prędkości. Do wyboru masz dwa poziomy — 10 lub 20 km/h. Na początku sprawdź swoje siły przy mniejszych obrotach silnika, a gdy będzie ok, wrzuć szybszy wariant. Karoseria jest mocna i giętka, więc nie musisz obawiać się o uszkodzenia. 

 

 

Gdzie możesz się ścigać? 

Auta z zestawu Overmax X-Quest, podobnie jak trochę większy model — X-Rally są odpowiednie do rajdów w domu. Łatwo się nimi steruje i sprawnie wymijają przeszkody na drodze. Lepiej radzą sobie na płaskiej nawierzchni niż w terenie, ale spokojnie przejadą po lekko zapiaszczonym chodniku, pokonując niewielki kamień czy szyszkę. Na jednej baterii X-Quest przejedzie 12 minut, więc warto zaopatrzyć się w dodatkowy zestaw (dostępny osobno). X-Rally zapewni dłuższą rozrywkę, bo aż do 30 minut dzięki dwóm bateriom w zestawie.   

Gotowy na większe emocje? #średniozaawansowani

Myślisz o nowym hobby lub chciałbyś pościgać się ze znajomymi? Sięgnij po nasze modele w skali 1:18! Jeśli przetestowałeś już niejedno auto, nie będziesz rozczarowany. A jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś jazdy samochodami RC, również dasz sobie radę. X-Monster, X-Blast i X-Flash to zaawansowane technologicznie pojazdy, którymi dobrze się steruje. Dzięki zasięgowi do 100 metrów doskonale sprawdzą się w terenie, a Ty będziesz pod wrażeniem wysokiej prędkości (do 45 km/h) i świetnej amortyzacji. 

 

 

Który z nich wybrać? 

Samochody RC Overmax w tej kategorii mają podobne parametry, więc każdy z nich dostarczy Ci dużej dawki emocji na najwyższym poziomie. Różnią się przede wszystkim obudową, kontrolerem i dodatkami. X-Flash posiada nylonową konstrukcję i oświetlenie LED na dachu. W X-Blast otrzymasz kontroler z trymerami i koła o różnym bieżnikowaniu (z przodu — dla większej skrętności i z tyłu — dla lepszej przyczepności do podłoża). Z kolei w X-Monster możesz regulować prędkość i zakres skrętu za pomocą wygodnych potencjometrów. Poniżej zestawienie trzech modeli. 

 

 

Profesjonalne auto dla fanów mocnych wrażeń! #zaawansowani

Już wiesz, że samochody RC to rozrywka dla Ciebie. Wkręciłeś się w ich zawrotną prędkość i ścigasz się na wyczynowych torach. Wejdź na wyższy level z Overmax X-Hooligan! Auto w skali 1:10 o rozmiarze 36 × 30 × 15 cm świetnie odwzorowuje ekstremalną jazdę w realu. To model z dużym zakresem regulacji — możesz ustawić wstępne napięcie, skok i kąt natarcia amortyzatorów, a także wysokość karoserii. Duże, bieżnikowane koła o średnicy 10 cm, olejowo-sprężynowe zawieszenie i metalowe zabezpieczenie podwozia sprawiają, że X-Hooligan jest nieustraszony na drodze. Sprawnie pokonuje nawet większe przeszkody – kamienie czy gałęzie na drodze. Będziesz pod wrażeniem jego skoków i wspinaczki pod kątem 45°. Bardzo wygodny kontroler z trymerami pozwoli Ci regulować prędkość i siłę skrętu. Efektowne oświetlenie LED zapewni doskonałą rozrywkę po zmroku.

Główne parametry Overmax X-Hooligan:

  • silnik szczotkowy 540 High Speed,

  • prędkość do 50 km/h,

  • zasięg do 100 metrów,

  • dwie baterie w zestawie — do 40 minut jazdy bez ładowania,

  • pyłoszczelna konstrukcja,

  • oświetlenie LED,

  • kontroler z trymerami.

Z tym samochodem RC możesz śmiało startować w rajdach po piasku i błocie. Jest zwrotny, wytrzymały i świetnie reaguje na polecenia pilota. Słowem, robi ogromne wrażenie, a prowadzenie go nie jest już niewinną zabawą dla małych chłopców. Przygotuj się na ekstremalną prędkość, szybkie zwroty akcji i pokaż innym, kto rządzi na torze! 

Dla Ciebie, dla kumpla, dla dziecka

Zabawa zdalnie sterowanymi autami zawsze jest na topie. Jeśli myślisz o tym, żeby je wybrać na prezent, możesz być pewien, że będzie to „strzał w dziesiątkę”. Podsumowując, dla młodszych użytkowników odpowiednie będą auta z zestawu X-Quest lub większy model X-Rally. Dla starszych lub dorosłych amatorów prędkości doskonale sprawdzą się trzy modele z przedziału dla średnio-zaawansowanych. Z kolei dla masterów — zdecydowanie Overmax X-Hooligan. Zobacz, co potrafi!