Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

4 pomysły na najlepszy prezent na dzień dziecka

4 pomysły na najlepszy prezent na dzień dziecka

Czerwiec wita nas co roku Dniem Dziecka – dniem pełnym śmiechu i radości najmłodszych. Często staramy się wywołać uśmiech na twarzy naszych ukochanych różnymi pomysłami na wspólne spędzenie czasu, bądź prezentem, który ich uszczęśliwi. Myśląc o zakupie podarunku dla naszego dziecka, warto zwrócić uwagę na te, które będą związane z jego zainteresowaniami, ale też na takie, które nauczą czegoś nowego. Poniżej przedstawiamy cztery pomysły na najlepszy prezent na Dzień Dziecka.

Zestaw wyścigowy samochodów RC dla całej rodziny

Chcąc podarować dziecku szczęście, dobrze postawić nie tylko na zakup wymarzonej zabawki, ale też sprawić, by chwile z nią stały się wspaniałymi wspomnieniami. Warto zwrócić uwagę na prezenty, które zaangażują nie tylko naszą pociechę, ale całą rodzinę i przyjaciół. W ten sposób będzie można spędzić czas na wspólnej zabawie i dostarczyć dziecku masy wrażeń.

Doskonałym pomysłem będzie zestaw wyścigowy samochodów zdalnie sterowanych! W skład wchodzą dwa samochody RC, dwa kontrolery oraz masa przeszkód, dzięki którym można układać unikalne trasy. Aby cieszyć się spektakularnymi rajdami oraz niesamowitymi wyścigami, ważny jest też krótki czas ładowania baterii. Te najlepsze samochody RC ładują się bardzo szybko – wystarczy tylko 25 minut a w dodatku można je zasilić, podłączając do portu USB.

 1. Overmax X-Quest — samochody RC

  149,99 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie

Zestaw zdalnie sterowanych wyścigówek nadaje się dla całej rodziny! Specjalnie dla młodszych rajdowców wprowadzone zostały dwa tryby prędkości – do 10 i do 20 km/h, dzięki czemu nawet pięcioletni malec będzie mógł wziąć udział w fascynującym wyścigu! Kompaktowe rozmiary samochodów pozwalają na bezpieczną zabawę w domowym zaciszu i łatwe zabranie aut do przyjaciół.

Mistrzowie wśród samochodów zdalnie sterowanych

Dla szybszej jazdy i mocniejszych wrażeń z pomocą przychodzą już  znacznie większe, profesjonalne samochody zdalnie sterowane. Posiadają one zauważalnie większą prędkość i zwrotność, a ich konstrukcja jest mocniejsza. To doskonały pomysł dla młodych pasjonatów rajdów oraz wyścigów, który gwarantuje dobrą rozrywkę nawet tym starszym dzieciom.

Zabawa z takim autem RC może trwać wyjątkowo długo – baterie mają pojemność nawet 850 mAh, dzięki czemu nie ma konieczności częstego ładowania. Co więcej, samochody osiągają prędkość aż do 45 km/h! Młody rajdowiec może zatem pokonać trasę w okamgnieniu! Warto zwrócić uwagę na sprężynowe zawieszenie i opony rodem z terenówek, które gwarantują lepszą amortyzację, przyczepność i sprawdzają się na każdym podłożu.

 1. Samochód RC Overmax X-Wave

  399,00 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie
 2. Overmax X-Blast — samochód RC

  319,99 PLN
  Ocena:
  100%
  Brak w magazynie

Prowadzenie tak profesjonalnego sprzętu wymaga też zaawansowanych kontrolerów. Wyposażone są one w specjalne trymery, które pomagają dostosować prędkość oraz poziom mocy i skrętu do umiejętności kierowcy. Każde dziecko będzie mogło cieszyć się autem, niezależnie od wieku oraz poziomu umiejętności.

Przemierzające niebo drony

Dzień Dziecka większości kojarzy się już z początkiem ciepłych dni i nadchodzącymi wakacjami, podczas których mali odkrywcy mogą przeżywać wspaniałe przygody i stworzyć całą masę pięknych wspomnień. Warto jednak mieć coś, co pozwoli im zapamiętać najlepsze chwile i dodatkowo sprawi, że będą bardziej skore do opanowania kolejnych umiejętności.

Świetnym pomysłem będzie dron, który nie tylko nauczy dziecko kontroli kamery, filmowania czy nawet w post produkcji montażu, ale też sprawi, że przeżyje ono świetne chwile na świeżym powietrzu. Wiele dronów posiada funkcję odtwarzania obrazu z kamery w czasie rzeczywistym aż do 300 metrów zasięgu! Wbudowany moduł Wi-Fi oraz GPS czyni z urządzenia prawdziwego podniebnego zwiadowcę! Warto zwrócić uwagę również na kamerę, która może rejestrować obraz w rozdzielczości 4K. Ogromne możliwości nagrań będą dodatkowo zapewnione przez obrót kamery w 90-stopniowym zakresie.

Dron steruje się bardzo intuicyjnie za pomocą kontrolera, a wiele funkcji pozwala na bezpieczne użytkowanie oraz ochronę urządzenia. Spędzając dużo czasu na świeżym powietrzu, dziecko będzie w stanie przemierzać podniebne przestworza i eksplorować otoczenie z zupełnie innej perspektywy.

Przenośny głośnik dla pasjonatów muzyki

Pasjonującym się muzyką dzieciom, warto sprezentować głośnik przenośny. Dzięki niemu w każdym miejscu będą mogły słuchać ulubionych wykonawców. Wysoka jakość dźwięku daje możliwość uchwycenia pełni brzmienia każdego utworu. Warto zwrócić uwagę na silny akumulator, który pozwoli uniknąć częstego ładowania.

Przenośny głośnik łączy się za pomocą Wi-Fi z dowolnym urządzeniem, dlatego w łatwy i szybki sposób młody pasjonat muzyki może mieć dostęp do ulubionych utworów. Ponadto takie głośniki posiadają też wejście USB i na kartę microSD, więc odtwarzanie muzyki bezpośrednio z nośnika nie jest problemem. Dodatkowo większość tego typu głośników posiada też funkcję radia oraz ma możliwość podłączenia mikrofonu, by stworzyć domowe karaoke.

Tego typu prezent szczególnie może się spodobać już nastoletnim dzieciom, które o wiele częściej zatapiają się w muzyce. Głośniki są lekkie, więc będą idealne do przenoszenia, co sprawia, że dziecko może dzielić się swoją ukochaną muzyką z przyjaciółmi i zabierać głośnik na przeróżne wyprawy i wycieczki.

Radosne chwile nie tylko w Dniu Dziecka

Każda z wyżej przedstawionych propozycji sprawi, że dziecko przeżyje niesamowite chwile z zaprezentowanym sprzętem – czy to podczas ekscytujących wyścigów, podniebnych eksploracji, czy podczas muzycznych przygód. Wspólnie spędzone chwile będą mogły zostać urozmaicone przez niesamowite rajdy, chwile oddane muzyce lub nagrane w ciekawej, filmowej formie. Co więcej, każdy z gadżetów jest produktem, który będzie cieszył przez lata i z całą pewnością przypadnie do gustu niejednemu członkowi rodziny.