Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01

Ocena:
0% of 100
0,00 PLN
  • Sensor półprzewodnikowy
  • Kompaktowe rozmiary
  • Czytelny wyświetlacz
  • Niska waga
  • Powiadomienia dźwiękowe
  • Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Overmax AD-01 to urządzenie proste w obsłudze do pomiaru poziomu alkoholu. Doskonale zadba o Twoje bezpieczeństwo i poinformuje, jeśli prowadzenie auta nie jest dozwolone. Chcąc precyzyjnie określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, należy korzystać z profesjonalnych urządzeń, do których Overmax AD-01 zdecydowanie się do takich kwalifikuje. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i wykonuje szybkie pomiary o doskonałej dokładności do 0,01 promila.

Dokładny pomiar z sygnałem dźwiękowym

Pomiar wykonasz błyskawicznie. Przygotowanie alkomatu do użycia zajmuje zaledwie 18 sekund i szybki czas reakcji ok 5 sekund. Pomiar jest niezwykle dokładny – aż do 0,01‰. Pewność wyświetlonego wyniku gwarantuje szeroki zakres pomiarowy od 0,00‰ do 2,10‰. Alkomat wyposażony jest w sygnał dźwiękowy, który powiadomi cię o nieudanej próbie, niskim napięciu oraz o przekroczeniu dopuszczalnego progu zawartości alkoholu.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01
Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01

Zasilanie bateryjne i sieciowe

Alkomat zasilany jest dwoma bateriami AAA, które są wszędzie łatwo dostępne. W zestawie znajduje się też zasilacz samochodowy, który również umożliwia naładowanie urządzenia. Dzięki tym rozwiązaniom masz pewność, że alkomat Overmax AD-01 sprosta swoim zadaniom w każdym miejscu i w każdych okolicznościach.

Cztery darmowe kalibracje

Nie musisz się martwić o kalibracje alkomatu, gdyż Overmax AD-01 oferuje ich aż cztery, całkowicie za darmo przez okres dwóch lat. Kalibracja możliwa jest jedynie do przeprowadzenia przez producenta. Wymieniany zostaje sensor, dzięki czemu masz gwarancję, że alkomat został odpowiednio skalibrowany. Przed wysyłką urządzenie również jest kalibrowane.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01
Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01

Czytelny wyświetlacz LCD

Urządzenie posiada podświetlany wyświetlacz LCD, który zapewnia wygodne użycie alkomatu niezależnie od pory dnia. Wskaźnik niskiej baterii, gotowości i ostrzeżenia w momencie wykrycia alkoholu sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo komfortowe.

Bogaty zestaw akcesoriów

Poza alkomatem, w zestawie otrzymasz również 10 ustników, które bez problemu będziesz mógł wymieniać, zabezpieczające etui na urządzenie ze specjalnymi kieszonkami na poszczególne elementy, zasilacz samochodowy, instrukcję obsługi, a także kartę gwarancyjną.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-AD-01
Dokładność0,01‰
Zakres0,00 - 2,10‰
WyświetlaczLCD
Zasilanie2xAAA, lub USB
Powiadomienia dźwiękoweTak
Przygotowanie do użytku18s
Czas reakcji5s
KalibracjaTak, 4 darmowe kalibracje
Automatyczny wyłącznikTak
SensorPółprzewodnikowy
Czujnik przepływu powietrzaTak
Ilość ustników w zestawie10
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01
Twoja ocena
Overmax AD-01-Manual (572.73 kB)