Facebook Pixel
Płać tak jak lubisz w Overmax
Płać tak jak lubisz w Overmax

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04

Ocena:
0% of 100
0,00 PLN
  • Sensor elektrochemiczny
  • Kompaktowe rozmiary
  • Podświetlany wyświetlacz w 2 kolorach
  • Niska waga
  • Powiadomienia dźwiękowe
  • Zasilanie akumulatorowo-sieciowe + wbudowany akumulator
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Overmax AD-04 to niezwykle zaawansowany technologicznie alkomat ze wbudowanym sensorem stosowanym w profesjonalnych policyjnych alkomatach. Chcąc precyzyjnie określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, należy korzystać z profesjonalnych urządzeń, do których Overmax AD-04 zdecydowanie się do takich kwalifikuje. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i wykonuje szybkie pomiary o 100% dokładności. Alkomat daje wyniki z wysoką dokładnością do 0,01 promila.

Dokładny pomiar z sygnałem dźwiękowym

Pomiar wykonasz błyskawicznie. Przygotowanie alkomatu do użycia zajmuje zaledwie 5 sekund i pomiar jest niezwykle dokładny – aż do 0,01‰. Pewność wyświetlonego wyniku gwarantuje szeroki zakres pomiarowy od 0,00‰ do 4,00‰. Alkomat wyposażony jest w sygnał dźwiękowy, który powiadomi cię o nieudanej próbie, niskim napięciu oraz o przekroczeniu dopuszczalnego progu zawartości alkoholu.

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04
Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04

Wiele pomiarów na jednym ładowaniu

Bateria wbudowana w alkomat jest niezwykle pojemna. Na jednym ładowaniu przeprowadzisz aż 500 pomiarów. Ponadto dzięki wbudowanej pamięci, możesz wyświetlić 20 ostatnich pomiarów. Dzięki temu ma szeroki zakres stosowania – sprawdzi się zarówno w pracy, jak i do użytku domowego. Bezproblemowo przeprowadzisz test trzeźwości pracowników, czy osób indywidualnych. Akumulator posiada funkcję zasilania z portu USB lub po podłączeniu do ładowarki samochodowej.

Nielimitowane darmowe kalibracje

Nie musisz się martwić o kalibracje alkomatu, gdyż Overmax AD-04 oferuje je całkowicie za darmo i bez limitu przez cały okres trwania gwarancji. Kalibracja możliwa jest jedynie do przeprowadzenia przez producenta. Wymieniany zostaje sensor, dzięki czemu masz gwarancję, że alkomat został odpowiednio skalibrowany. Przed wysyłką urządzenie również jest kalibrowane.

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04
Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04

Podświetlany wyświetlacz LCD

Urządzenie posiada podświetlany wyświetlacz LCD, który zapewnia wygodne użycie alkomatu niezależnie od pory dnia. Wskaźnik niskiej baterii, gotowości i ostrzeżenia w momencie wykrycia alkoholu sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo komfortowe. Ekran zapewnia czytelny odczyt uzyskanego wyniku – kolor niebieski oznacza wynik negatywny, a czerwony ostrzega o pozytywnym rezultacie przeprowadzonego badania.

Profesjonalny sensor elektrochemiczny

W alkomacie Overmax AD-04 został wbudowany profesjonalny sensor elektrochemiczny, który jest stosowany w alkomatach policyjnych. Znacznie zmniejsza to szansę na błąd pomiaru, niż w przypadku alkomatów z sensorem półprzewodnikowym, oraz ma o wiele większą żywotność podstawowej jednostki pomiarowej. Sensor posiada większą dokładność pomiaru i jest odporny na warunki zewnętrzne, które mogłyby wpłynąć na pomiar np. dym papierosowy. Dzięki profesjonalnemu sensorowi, alkomat ma mniejszą wrażliwość na rozładowanie baterii oraz mniejszą częstotliwość konieczności kalibracji.

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04
Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04

Bogaty zestaw akcesoriów

Poza alkomatem, w zestawie otrzymasz również 10 ustników, które bez problemu będziesz mógł wymieniać, zabezpieczające etui na urządzenie, przewód USB, instrukcję obsługi, a także kartę gwarancyjną.

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-AD-04
Dokładność0,01‰
Zakres0,00 - 4,00‰
Wyświetlacz LCD, dwa kolory podświetlenia
ZasilanieBateria, 3.7V 400mAh
Wskaźnik poziomu bateriiTak
Czas działania na jednym ładowaniu500 pomiarów
Powiadomienia dźwiękoweTak
Przygotowanie do użytku5s
Czas reakcji5s
KalibracjaTak, darmowe kalibracje bez limitu
Automatyczny wyłącznikTak
Zapamiętywanie wynikówdo 20 wyników
Sygnalizacja błędu pomiaruTak
SensorElektrochemiczny
Czujnik przepływu powietrzaTak
Ilość ustników w zestawie10
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-04
Twoja ocena